TOMEX certyfikowanym dostawcą danych TecDoc

, 6 marca 2018, 10:21

Firma TOMEX Hamulce została wyróżniona przez TecDoc jako „Certyfikowany Dostawca Danych“ (TecDoc Certified Data Supplier”).

Wyróżnienie to uzyskiwane jest przez dostawców zapewniających odpowiednią jakość danych pod względem zarówno merytorycznym, jak i składniowym. Co kwartał wszystkie dane dostarczane przez producentów są dokładnie sprawdzane i oceniane przez TecDoc, a dostawcy danych są informowani o wynikach w celu stałej poprawy jakości dostarczanych materiałów.

– Aktualnie firma TOMEX Hamulce dostarcza dane do tego katalogu dla blisko 2000 części opatrzonych informacjami, zdjęciami oraz rysunkami technicznymi. Cieszy nas niezmiernie fakt, iż nasza firma praktycznie od samego początku spełnia wysokie kryteria TecDoc, a wartym nadmienienia jest fakt, iż  informacje dostarczone przez nas otrzymały najwyższą możliwą ocenę (A-supplier) – mówi Jacek Tomczyk, Dyrektor Handlowy TOMEX.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

fail, 9 marca 2018, 19:11 1 0

jakoś nie do końca mi sie chce wierzyć że tecdoc sprawdza jakość danych pod względem merytorycznym.....

Odpowiedz

Przemek, 12 marca 2018, 10:19 1 0

Chyba po części przynajmniej sprawdza, gdyż nie każdy dostawca otrzymuje taki certyfikat, dodatkowo są różne noty dla tej oceny danych (A-Supplier: KL 9 między 80% a 100%, B-Supplier: KL 9 między 50% a 79%, C-Supplier: KL 9 do 49%). Oczywiście TecDoc nie jest całkowicie pozbawiony błędów, ale to już inna para kaloszy :-)

Odpowiedz