Pompy hydraulicznego wspomagania w ofercie WRC

, 30 stycznia 2018, 16:14

Firma WRC Polska wprowadziła do swojej oferty pompy hydraulicznego układu wspomagania kierownicy.

Hydrauliczne wspomaganie kierownicy to cały układ hydrauliczny składający się z pompy napędzanej silnikiem, zbiornika płynu roboczego, zaworu sterującego, siłownika hydraulicznego i powiązanych z nim przewodów: ssącego i ciśnieniowego. Układ wspomagania jest oparty na pompie hydraulicznej, która jest „sercem” całego układu. Pracuje ona przez cały czas, niezależnie od tego, czy kierownica jest skręcana, czy nie jest.

Pompa układu wspomagania jest napędzana paskiem klinowym lub wielorowkowym. W środku znajduje się wirnik, który obraca się na łopatkach. Dopasowanie do korpusu zapewnia wirnik i wysokie ciśnienie płynu hydraulicznego. Niezależnie od obrotów silnika wysokie ciśnienie jest utrzymywane przez zawór ciśnieniowy.

W ofercie WRC Polska (www.swiatczesci.pl) znajdują się pompy wspomagania przeznaczone dla całej gamy samochodów osobowych i dostawczych. Hydrauliczne pompy wspomagania układu kierowniczego są produkowane specjalnie dla WRC Polska przez zakłady w Niemczech i Hiszpanii.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

lechu, 31 stycznia 2018, 8:19 23 -2

kto wierzy w to ze produkcją jest w Niemczech. ?

Odpowiedz

C.Cz, 31 stycznia 2018, 13:48 11 -3

No jak to kto w to wierzy? WRC Polska wierzy, motofocus też chyba wierzy skoro publikuje takie bzdury

Odpowiedz

Gość, 31 stycznia 2018, 22:20 1 0

Czy firma WRC Polska biorąc się za handel pompami wspomagania ma choćby możliwość ich przetestowania w przypadku reklamacji? Jeśli nie to jak rozpatruje reklamacje - wysyłając towar do Chin? A nie przepraszam do zakładów w Niemczech i Hiszpanii.

Odpowiedz

Grzegorz, 19 marca 2018, 11:55 0 -6

Z przyjemnością muszę pochwalić się że nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce ma możliwość sprawdzenia technicznego pompy. Sprawdzenia pompy pod względem wytwarzanego ciśnienia, parametrów głośnej pracy. Nasi serwisanci zajmują się również naprawą obcych pomp wspomagania, głównie oryginalnych, wymianą kół pasowych plastikowych na metalowe.

Odpowiedz

produktPolski.pl, 1 lutego 2018, 8:44 0 -8

...redakcja MotoFocus nie ponosi treści za komentarze ale i na pewno nie ponosi odpowiedzialności za teksty i artykuły tu wypisywane !!! Szanowni redaktorzy, ja wiem że można u was zamówić artykuł sponsorowany o swojej firmie, ale nie wypisujcie takich bzdur i głupot o niemieckiej produkcji albo niesłychanej jakości, macie za idiotów wszystkich czytelników waszego portalu ? Poza tym podszywanie się pod producenta lub zamieszczanie fałszywych informacji o pochodzeniu produktu jest karalne według polskiego jak i unijnego prawa !!! Wszyscy wiemy, że taka praktyka żeby sobie wesprzeć sprzedaż albo zwiększyć zaufanie wymyśloną marką lub pochodzeniem produktów w Polsce istnieją, są częstym i zamierzonym działaniem. ( WRC, SKV lub inne ) śmiech że klienci się na to dają nabrać !

Odpowiedz

Grzegorz, 1 lutego 2018, 10:20 1 -1

Witam. Rozumiem wspieranie polskiego produktu polskich producentów. Niestety nie ma w Polsce fabryk produkujących zawory EGR, Pompy wspomagania, przepustnice i inne wysoko specjalistyczne części. Nie wystarczy tylko regenerować jak Lauber, czy za granicą Luk,TRW Delco Remy. Wiadomym jest, że produkcje przenosi się za granicę najczęściej na wschód. Wszystkie duże koncerny poprzenosiły tam produkcję. I ja sam zacznę chwalić i kupować polskie części jeżeli takowe będą.

Odpowiedz

Marek G., 1 lutego 2018, 18:07 14 -1

Co do WRC to się zgodzę, jednak przywołane SKV już od dawna nie bawi się w takie zagrywki, na ich opakowaniach jest kod kreskowy z Polskiej puli 590. Sami piszecie o tym na swojej stronie [LINK] Na targach w Paryżu posługiwali się logiem Marki Polskiej Gospodarki. Więc raczej bez sensu się ich czepiać.

Odpowiedz

kupuj polskie, 1 lutego 2018, 18:26 8 -1

właśnie sprawdziłem, że SKV w tecdocu też występuje jako ESEN SKV i podaje siedzibę główną firmy na Włocławek. Co do WRC to trochę ich fantazja poniosła albo mają czytelników za niedorozwiniętych

Odpowiedz

Arek, 19 marca 2018, 12:01 0 -3

może zaczęli tak robić po tym jak w Czechach gazeta motoryzacyjna napisała o ich fantazjach wielki artykuł [link]

Odpowiedz

Arek, 3 kwietnia 2018, 14:30 0 -4

Skv też nie jest za uczciwe w nazwie germany opisy po niemiecku, co to jest niemiecki produkt polski czy chinski

Odpowiedz

Arek, 19 marca 2018, 12:03 1 -6

może zaczęli tak robić po tym jak w Czechach gazeta motoryzacyjna napisała o ich fantazjach wielki artykuł . wystarczy w google wpisać pozor skv germany

Odpowiedz

bumbum, 3 kwietnia 2018, 18:14 4 0

chłopie to już zaawansowane stadium choroby jak sam ze sobą rozmawiasz i sobie odpisujesz po 2 tygodniach hah

Odpowiedz

Grzegorz, 1 lutego 2018, 10:01 4 -27

Dziwne że panowie lechu i C.Cz zaczęli Hejt zaraz po opublikowaniu. To chyba działanie nie przychylnej konkurencji. Nic nie wnoszą do treści, ale zły piar swoje zrobi. Panowie czy może panie weźcie się do konkretnej roboty.

Odpowiedz

Max. K, 1 lutego 2018, 18:13 18 -1

Chyba kolego nie do końca rozumiesz na czym polega Hejt. To WRC próbując robić z ludzi idiotów i jeśli ktoś się grzecznie pyta czy ktokolwiek wierzy, że produkt pochodzi z Niemiec jest hejterem wg Ciebie to masz widać problemy z rozumieniem tego słowa. (nie wspominając o poprawnym użyciu PR)

Odpowiedz

Marcin1607@wp.pl, 2 lipca 2018, 16:22 0 0

Nie polecam firmy reklamacja pompy miała trwać maksymalnie do 3 dni trwa prawie 2 tydzień pompa zamontowana i brak wspagania kontakt z firmom jak sobie zdzwonissz poan odpowiada rze mu nie pomagasz nie polecam firmy bodruby jakich mało aby kasę zapłacić i tyle

Odpowiedz