Zimowa odzież robocza od Snickers Workwear

, 16 stycznia 2018, 10:03

Gdy na zewnątrz zima, warto zaopatrzyć się w ciepłą bluzę z dzianiny, która ochroni przed chłodem podczas wielogodzinnej pracy. W tej roli mogą sprawdzić się pulowery od Snickers Workwear, zaprojektowane jako druga warstwa zestawu odzieży profesjonalistów i rzemieślników, pracujących na powietrzu.

Zadaniem drugiej warstwy ubrań roboczych, dedykowanych profesjonalistom do użytkowania zimą, jest izolacja i zatrzymanie ciepła przy ciele. W okresie, gdy na zewnątrz królują niskie temperatury w roli drugiej warstwy dobrze sprawdzić się może zaprojektowany przez Snickers Workwear pulower wełniany (2905).

Sweter, wykonany z oddychającej wełny, zapewnia ciepło w niskich temperaturach. Naturalnie oddychająca tkanina pochłania wilgoć i ogrzewa nawet przy zawilgoceniu. Materiał zachowuje przy tym zwiększoną odporność na wchłanianie zapachów.

Pulower posiada poliamidowe wzmocnienia na łokciach, zabezpieczające przed rozerwaniem czy przetarciem. Mankiety z otworami na kciuki dodatkowo pozwalają zabezpieczyć przedramiona przed wnikaniem zimna. Model dostępny w kolorach: szarym, antracytowym i navy w rozmiarach XS – XXL.

W warunkach ciężkiej pracy zimą, oprócz utrzymania ciepła istotna jest także właściwa wentylacja oraz łatwe dopasowanie odzieży do aktualnie panujących warunków na zewnątrz lub w pomieszczeniu.

Rozwiązaniem od Snickers Workwear jest pulower Micro Fleece XTR 9435, który w zależności od potrzeby może też stanowić także okrycie wierzchnie. Wykonany jest z tkaniny (92% poliester z cząsteczkami węgla bambusowego, 8% elastan, 285 g/m²), która szybko wysycha i neutralizuje zapachy. Optymalną wentylację gwarantuje umieszczony od strony wewnętrznej mikro polar oraz siatkowe wstawki pod pachami. Dostępny w kolorze czarnym oraz petrol.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!