AS-PL UK certyfikowanym członkiem IAAF

, 2 stycznia 2018, 9:00

AS-PL UK Ltd. Dołączyła do federacji IAAF działającej na terenie Wielkiej Brytanii.

AS-PL UK Ltd. powołana została w 2017 roku i stanowi część grupy kapitałowej AS-PL. Siedzibą Spółki jest Londyn. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.

– Staliśmy się częścią organizacji motoryzacyjnej działającej na rynku brytyjskim. To dla nas zaszczyt. Współpraca będzie koncentrować się przede wszystkim na zabezpieczeniu przyszłości podmiotom funkcjonującym w obrębie rynku aftermarket. Razem będziemy działać na rzecz zrównoważonego rozwoju zarówno producentów, dostawców, jak i dystrybutorów, grup zakupowych oraz warsztatów – mówi Tomasz Kaszubowski, Wiceprezes Zarządu AS-PL UK Ltd.

IAAF (The Independent Automotive Aftermarket Federation) założona została  w 1930 r. Głównym zadaniem federacji jest promowanie i zabezpieczenie przyszłości niezależnego rynku części  zamiennych poprzez  wsparcie działalności wszystkich jej członków   i  zapewnienie im korzystnej oferty w zakresie usług dostępnych na rynku.

 

Komentarze

Brak komentarzy!