Nowość – wycieraczki Einparts

, 2 listopada 2017, 10:35

Marka Einparts rozszerzyła asortyment o pełną gamę piór wycieraczek. W jej skład wchodzą pióra do aut osobowych, ciężarowych oraz autobusów, zbudowane w standardowej technologii szkieletowej (pióra stalowe), a także technologii nowoczesnej (pióra bezprzegubowe, ze spojlerem z mieszanki kauczukowo-gumowej).

7 linii asortymentu to pióra przeznaczone na przednią szybę pojazdu, uzupełnia je linia piór tylnych, w technologii „multiclip” (tj. o wielu różnorodnych zastosowaniach). W przygotowaniu jest ósma – ostatnia linia – piór dedykowanych na tył, do konkretnych modeli aut osobowych.

Wszystkie pióra marki Einparts posiadają grafitowaną powierzchnię gumy wycieraka. Każdy z typów piór był przed wprowadzeniem na rynek testowany w różnych warunkach pogodowych.

Z komunikatu producenta dowiadujemy się, że pióra produkowane są w starannie wybranych fabrykach na Dalekim Wschodzie. Fabryki te znane są z surowych systemów kontroli jakości i z korzystania z nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych. Ponieważ Einparts zaopatruje odbiorców w całej Europie, w tym z krajów skandynawskich i z republik bałtyckich (gdzie panują najtrudniejsze i najbardziej zróżnicowane warunki pogodowe), pióra wycieraczek tam dostarczane muszą spełniać surowe wymagania co do jakości i trwałości.

Mnogość dostępnych linii asortymentu pozwala na sprzedaż piór Einparts w kilku kanałach dystrybucji: w tradycyjnych sklepach, stacjach, warsztatach oraz w handlu internetowym. Zabezpieczone w gruby karton, mogą być wielokrotnie wyciągane z opakowania w celu demonstracji klientowi. Einparts wyposaża klientów w kieszonkowy katalog piór oraz ekspozytory (stojaki i wieszaki). Poniżej lista dostępnych typów artykułów:

  1. Multiclip: płaskie, 10 zaczepów – w tym do nowszych serii aut z grupy VW (produkowanych po 2010 roku). Te pióra mogą być stosowane w 95% aut na rynku
  2. Stalowe: standardowe – na haczyk typ „U”, do starszych typów aut
  3. 5w1 – płaskie, na haczyk typ „U” do czterech nowszych typów haka
  4. Stalowe do aut ciężarowych, z 2 typami zaczepów: na hak 9 oraz 12 mm
  5. Stalowe do autobusów: na śrubę oraz na hak
  6. Stalowe do aut ciężarowych ze spryskiwaczem
  7. Pióra na tył multiclip: 11 zaczepów, zbudowane z tworzywa. Największa ilość zastosowań wśród tego typu piór dostępnych na rynku
  8. Pióra dedykowane – komplety piór o konkretnym zastosowaniu, montaż od razu po wyjęciu z opakowania. Do najnowszych modeli aut, konstrukcja i wygląd jak w piórach montowanych fabrycznie
  9. Pióra dedykowane na tył, wybrane modele wraz z ramionami – w przygotowaniu

Szczegóły oferty dostępne na stronie: http://b2b.einparts.de/pl/31-wycieraczki-do-szyb-

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Olaf, 12 listopada 2017, 21:11 1 0

Prawie każda wycieraczka jest dobra, jeśli szyba w aucie jest w porządku.

Odpowiedz

Anonim, 12 listopada 2017, 22:44 1 0

Spojrzałem na ich stronę i na ofertę łańcuchów rozrządu. Mega oferta tylko brać, a cena robi cuda. Nawet łańcuch do rowera jest droższy.

Odpowiedz

dusza, 13 listopada 2017, 13:43 0 0

FAI też był taki. Zakładałeś kiedyś?

Odpowiedz

BMW autoparts, 13 listopada 2017, 14:47 0 0

miszcz pozamiatane

Odpowiedz