Federal-Mogul Motorparts na targach Equip Auto w Paryżu

, 17 października 2017, 14:25

Federal-Mogul Motorparts podczas targów Equip Auto 2017 w Paryżu zaprezentuje nowości produktowe oraz własne projekty edukacyjne i sponsorskie.

Na stoisku zobaczymy między innymi nowe produkty Champion, a także ofertę marek Payen, Jurid i Ferodo. Dodatkową atrakcją będzie samochód startujący w wyścigach NASCAR Whelen Euro Series, które są sponsorowane przez markę MOOG będącą również dostawcą części zawieszenia i układu kierowniczego do całego cyklu. Targi Equip Auto 2017 rozpoczną się we wtorek (17 października) w Paryżu w Porte de Versailles. Ofertę Federal-Mogul Motorparts będzie można obejrzeć na stoisku E 040 w pawilonie 1.

Podczas tegorocznych targów Equip Auto nasza firma ogłosi ważne zmiany w ofercie produktów, które stale ulepszamy z myślą o satysfakcji klienta – wyjaśnia Jérôme Gendre, Managing Director, Western Europe, Federal-Mogul Motorparts.

Na stoisku prowadzone będą również pokazy instalacji wybranych produktów oraz konkursy, w których za najszybszą wymianę klocków hamulcowych będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Dodatkowo paryskie targi będą okazją do zapoznania się z F-M Campus, czyli bezpłatną platformą techniczno-szkoleniową Federal-Mogul Motorparts. Narzędzie powstało z myślą o podnoszeniu wiedzy i kompetencji dystrybutorów oraz mechaników. Wśród zamieszczonych tam materiałów dotyczących zarówno samochodów, jak i motocykli znaleźć można porady instalacyjne oraz szkolenia dotyczące m.in. układu hamulcowego, podwozia, silników, świec zapłonowych i filtrów. Osobną grupę materiałów stanowią filmy instruktażowe poświęcone produktom Ferodo, MOOG oraz Payen. Szkolenia przygotowano w dziewięciu językach, również po polsku, a materiały są dostępne 24h na dobę na stronie: www.fmcampus.eu.

Wśród narzędzi wsparcia Federal-Mogul Motorparts posiada również bezpłatną infolinię (00 800 33 33 72 56) obsługiwaną w języku polskim, która zapewnia mechanikom pomoc podczas montażu produktów lub w przypadku wystąpienia problemów technicznych.

Federal-Mogul Motorparts oferuje kompleksową ofertę wysokiej jakości części, na których można polegać przy serwisowaniu pojazdu. Equip Auto jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszym kalendarzu, a także jedną z najważniejszych imprez targowych branży motoryzacyjnej w tej części kontynentu – podkreśla Jérôme Gendre z Federal-Mogul Motorparts.

Komentarze

Brak komentarzy