F1 z Magneti Marelli i Denso

, 9 września 2009, 0:00

Dzięki współpracy firm Magneti Marelli i Denso, w sierpniu 2009, klienci Magneti Marelli mieli możliwość poznania tajemnic Formuły 1. Okazją do tego stał się wyjazd, który był nagrodą główną w promocji świec zapłonowych Denso, prowadzoną przez Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o.

Podczas kilkudniowej wycieczki 20 klientów Magneti Marelli Aftermarket miało możliwość zwiedzenia fabryki Formuły 1 należącej do koncernu Toyota i mieszczącej się w Kolonii, poznania tajników produkcji poszczególnych elementów bolidu, obejrzenia pomieszczeń służących testowaniu silników oraz hal z tunelami aerodynamicznymi. Kolejną atrakcją była zabawa na torze cartingowym Michaela Schumachera „Kart & Event Center” w Kerpen połączona z wyścigiem o puchar Magneti Marelli i Denso.

Jednak największą atrakcją wyjazdu był całodzienny pobyt na torze Spa w Belgii, udział w treningu Formuły 1 tuż w przeddzień F1 Grand Prix Belgii. Klienci mieli możliwość przebywania w pit stopie Toyoty, słuchania wymiany informacji pomiędzy kierowcami i obsługą, obserwowania prac przy bolidzie, a także zwiedzania terytorium pit – lane i podglądania wszystkich bolidów uczestniczących w treningu. Pobyt na torze umilały dodatkowe atrakcje, między innymi symulator F1 czy sklepy z pamiątkami, a także wyśmienite jedzenie i przemiła obsługa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!