Nowe opakowania rozpylaczy WUZETEM

, 27 września 2017, 16:06

Polski producent rozpylaczy, firma Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A. (WUZETEM) wprowadza na rynek nowy wzór opakowań swoich produktów.

Zmiana wizerunku spowodowana była koniecznością dostosowania opakowań do spójnej linii graficznej, jaką posługuje się firma.

Poprzednie opakowania, z drobnymi zmianami, stosowane były w firmie od ponad 17 lat. To zdecydowanie za długo. Potrzebowaliśmy odświeżenia wizerunku. Postawiliśmy na jasną, nowoczesną grafikę. – informuje Marcin Narewski, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży.

Dodatkowo, w celu zagwarantowania bezpieczeństwa pełnych opakowań i oryginalności produktów, zastosowane zostały hologramy firmowe. Wraz ze zmianą opakowań zmienione zostały fiolki na pojedyncze rozpylacze. Są one mniejsze, dopasowane do produktu, uniemożliwiające jego przesuwanie się. Otwarcie następuje przy pomocy śrubokręta, tak więc nienaruszona zatyczka gwarantuje oryginalność produktu.

Nowe opakowania pomieszczą 12, a nie jak dotychczas 10 sztuk fiolek z rozpylaczami. Ważną informacją dla klientów hurtowych jest również zmiana dotycząca sprzedaży. Rozpylacze typu P oraz S sprzedawane będą tylko i wyłącznie w pełnych opakowaniach.

Nowe opakowania będą wprowadzane na terenie kraju oraz na pozostałych rynkach w IV kwartale 2017 r., stopniowo zastępując dotychczas używane opakowania.

Komentarze

Brak komentarzy