Master Mechanik wkracza w decydującą fazę

, 17 września 2017, 21:19

W konkursie Master Mechanik zakończył się etap rywalizacji online. Spośród wszystkich zarejestrowanych uczestników wyłoniono 20 zawodników, którzy wezmą udział w finale podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. Dzięki zaangażowaniu partnerów programu, rywalizacja zapowiada się bardzo emocjonująco.

 

Zakończony etap rywalizacji online pozwolił wskazać 20 finalistów konkursu – 10 specjalistów z branży aut osobowych i 10 z pojazdów ciężarowych. Wszyscy oni wezmą udział w finałowej rywalizacji, która będzie miała miejsce podczas 16 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Zadania, które zostaną przed nimi postawione, zostały przygotowane wspólnie z partnerami programu – firmami Elring, Schaeffer, Febi Bilstein, Motoremo, Bosal, Mahle, Q-Service Truck – ZF Services Partner, Knorr-Bremse. Dzięki ich zaangażowaniu w projekt, przygotowane zostały nowe bloki tematyczne i zagadnienia, które z pewnością przypadną do gustu widzom i uczestnikom finału.

Warto podkreślić, że program daje partnerom możliwość realnego budowania kultury technicznej, promocję najnowszej wiedzy dotyczącej techniki napraw, promocje marki oraz przedstawienie szerokiemu gronu mechaników rozwiązań proponowanych dla warsztatów niezależnych.

Master Mechanik to program skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i pracujących w nich mechaników. Głównym celem konkursu jest diagnoza wiedzy i umiejętności mechaników, potrzebna przy planowaniu przez właściciela rozwoju warsztatu, kierunków zmian i szkoleń.

Program Master Mechanik niesie także inne korzyści dla właścicieli serwisów, którzy dzięki udziałowi w Programie mają znacznie ułatwione zadanie budowania przewagi konkurencyjnej swojego warsztatu. O postępach uczestników programu pracodawcy na bieżąco mogli dowiadywać się, sprawdzając postępy na platformie www.mastermechanik.pl.

Pomimo zakończenia etapu rywalizacji on –line, emocji nie zabraknie. Przed najlepszymi Uczestnikami Wielki Finał, w którym będą musieli wykazać się nie tylko wiedzą techniczna, niezbędną do przejścia trudnego testu, ale także umiejętnościami praktycznymi. Platforma Master Mechanik pozostaje nadal aktywna, stanowiąc miejsce diagnozy kompetencji i jednocześnie źródło najnowszej wiedzy niezbędnej mechanikom. Organizatorzy zapraszają na stoisko targowe w Strefie Rozwoju oraz na platformę www.mastermechanik.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!