Nowa inwestycja w TOMEX

, 14 września 2017, 13:36

Laboratorium oraz Dział Jakości firmy TOMEX zostały wyposażane w jeden z najnowocześniejszych skanerów japońskiej firmy Keyence – światowego lidera techniki pomiarowej.

Urządzenie to zapewnia precyzyjne wymiarowanie detali z dokładnością do 0,01 mm.

– Dzięki temu jeszcze precyzyjniej możemy weryfikować elementy trudno mierzalne (promienie, pozycje otworów i pinów od ustalonych miejsc pomiarowych, pozycje sprężynek montażowych na klocku, a także ich wzajemne położenie), po to aby zapewniać naszym klientom produkt o jakości wyposażenia oryginalnego. – mówi Jarosław Wyka – Pełnomocnik ds. Jakości. – W ciągu jednego procesu skanowania, urządzenie to wymiaruje cały detal, tj. blachę nośną klocka, jego nakładkę antypiskową, a także oczywiście sam klocek hamulcowy. Ten najwyższej klasy skaner jest kolejnym elementem rozwijającym skuteczność kontroli jakości komponentów zarówno na wejściu na produkcję, jak i po jej opuszczeniu.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

facebook.com/28cali, 15 września 2017, 9:03 0 0

Miałem okazję testować skaner tej firmy. Urządzenie wysokiej klasy!

Odpowiedz