Szybka nawigacja w gąszczu filtrów z nową aplikacją mobilną Hengst

, 7 września 2017, 9:32

Nowa aplikacja Hengst, katalogująca szeroki zakres filtrów, jest już dostępna. Oprogramowanie, które można pobrać w Google Play Store i Apple Store,  oparto o katalog online.

Po instalacji aplikacji na smartfonie, użytkownik zyskuje dostęp do dynamicznego narzędzia, dzięki któremu może szybko odnaleźć odpowiednią referencję dla samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych, dźwigów, koparek, silników, łodzi etc. Wszystko to prosto z ekranu swojego telefonu.

Pośpiech towarzyszy każdemu biznesowi związanemu z częściami zamiennymi i naprawą pojazdów. Nikt nie chce marnować czasu na żmudne poszukiwania odpowiedniej referencji. Szczególnie, że spektrum pojazdów, maszyn i ich modeli jest w tych czasach tak duże. Narzędzie na smartfona zapewnia wszystkie niezbędne informacje za dotknięciem ekranu.

Nowy wygląd katalogu online oferuje zoptymalizowane opcje wyszukiwania i centralnie umieszczone pole szybkiego szukania. Wszystko to w 12 językach, w zależności od kraju instalacji.

Do tego dochodzi wbudowana funkcja drukowania do PDF, dzięki której użytkownik może zachować wyniki wyszukiwania w przystępnej formie pliku *.pdf.

Dodatkowo aplikacja zawiera instrukcje montażu filtrów kabinowych, również dostępnych w katalogu. Po zalogowaniu użytkownik może oznaczać ulubione referencje i tworzyć linki do przedmiotów dodanych do zakładek.

Najnowsza funkcja aplikacji przewiduje także możliwość nawigacji do najbliższego dealera filtrów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

pejter, 9 września 2017, 22:21 2 0

Chyba jedyny filtr na którym można zarobić. Oby się nic nie zmieniło

Odpowiedz

mann filter, 11 września 2017, 8:09 1 0

pełna zgoda w temacie

Odpowiedz