Usługa regeneracji przekładni w Lauber

, 30 sierpnia 2017, 15:25

Firma Lauber poszerzyła usługi regenerowania wspomaganych przekładni kierowniczych. Od teraz regenerację można będzie wykonać na części klienta. Wynika to z obserwacji sytuacji na rynku, na którym widoczny jest wzrost zapotrzebowania na usługę regeneracji wspomaganych przekładni kierowniczych klientów. 

– Chcemy zwrócić uwagę na to, że Lauber nie tylko oferuje gotowe zregenerowane produkty do najbardziej popularnych modeli aut, ale także szybko i sprawnie może fabrycznie zregenerować część klienta, szczególnie wtedy, gdy mówimy o nietypowej przekładni, której nie mamy w standardowej produkcji – tłumaczy Grzegorz Nowaczyk z Laubera.

Jednym słowem, bez różnicy czy klient chce kupić gotową zregenerowaną przekładnię, czy też chce zregenerować własną część.

Jak wygląda proces zlecenia usługi regeneracji przekładni kierowniczej? 

Zlecenie wykonania usługi można złożyć bezpośrednio kontaktując się z fabryką w Słupsku lub poprzez najbliższą filię Inter Cars. Po zleceniu wykonania usługi, Lauber zamawia kuriera, który od klienta odbierze część do regeneracji, czyli tak zwany rdzeń (w przypadku złożenia zlecenia przez filię, klient oczywiście może zostawić rdzeń w filii). Kiedy część zostanie już zregenerowana ponownie kurierem wraca do klienta.

– W branży napraw czas wykonania usługi odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego chcemy, aby regeneracja odbywała się jak najszybciej. Jesteśmy w stanie wykonać całą usługę w czasie do 48 godzin roboczych. Cena takiej usługi zaczyna się już od 400zł netto, co jest bardzo konkurencyjną stawką, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mówimy tutaj o regeneracji fabrycznej, a nie tak zwaną metodą warsztatową – zapewnia przedstawiciel Lauber.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!