Certus bierze udział w wyścigu Rage Race

, 30 czerwca 2009, 0:00

Ekipa Certus Polska (Grupa WSOP) weźmie udział w motoryzacyjno-lifestyle’owej imprezie – wyścigu Rage Race. Zawodnicy Certusa otrzymali numer startowy 92 i w trasę wyruszą samochodem Opel Speedster.

Rage-Race 2009 odbędzie się w dniach 2-4 lipca 2009 roku. Na start zaproszonych zostało 50 wyselekcjonowanych spośród wszystkich chętnych załóg, w tym 50 kierowców, 50 pilotów oraz pasażerowie.
Uczestnicy wyścigu poruszają się po całym kraju ekskluzywnymi samochodami, wykonując szalone zadania, za które otrzymują punkty. W tym roku w wyścigu wezmą udział m.in. auta takich marek jak Ferrari, Aston Martin, Porsche, Maserati, Lamborghini, a także zupełnie unikatowe samochody jak Ariel Atom i Ultima GTR.

– Udział w wyściu Rage-Race to dla nas realizacja motoryzacyjnych pasji, inspiracji i zawodowych wyzwań. Dla nas takim wyzwaniem jest marka Certus, inspiracją człowiek, samochód i duch rywalizacji. Produkty Certus kierujemy do ludzi oczekujących czegoś więcej niż tylko funkcjonalności i bezpieczeństwa. Szukających przyjemności z oryginalnej estetyki, nietuzinkowych rozwiązań i możliwości wyróżnienia się na rynku. Dlatego udział w takich imprezach jak Rage-Race to dla nas ogromne wyzwanie – podkreślił Mirosław Groszek, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie WSOP.

Załoga Certus Polska wystartuje w wyścigu samochodem Opel Speedster. To wyjątkowe, dwuosobowe auto zostało skonstruowane na podwoziu Lotusa Elise. Nadwozie zaś jest wykonane z aluminium i włókna szklanego, co znacznie wpływa na jego niską wagę. Samochód seryjnie posiada silnik benzynowy, wolnossący o pojemności 2.2 litra. Po modyfikacjach jednostka ta została wyposażona w turbosprężarkę i obecnie generuje moc 175 koni mechanicznych.

– Wielu współpracujących z naszą firmą klientów – którym dedykowane są linie diagnostyczne Certus – pasjonuje się motoryzacją. Zamierzamy podejmować aktywne działania w celu ich integracji, wspólnych inicjatyw dających obu stronom wiele satysfakcji i przy okazji ciekawą formę promocji – dodał Mirosław Groszek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 czerwca 2009, 0:00 0 0

Wreszcie ktoś "z branży" startuje w tej zabawie:) Wyglada na to, że u WSOP interesy idą bardzo dobrze, skoro mogą sobie pozwolić na taką promocję, bo z tego co wiem to udział jest dość kosztowny. Ciekawe czy to auto to też jakiś "gadżet" WSOP czy może własność któregoś z pracowników?
Tak czy inaczej, życzę powodzenia w zdobywaniu punktów no i przede wszystkim udanej zabawy!!

Odpowiedz

Anonim, 1 lipca 2009, 0:00 0 0

start wiem ze jest z warszawy ale napiszcie skąd i o której godzinie

Odpowiedz

Anonim, 1 lipca 2009, 0:00 0 0

wejdz na rage-race.pl tam masz zegar odliczający ile do startu zostało.

Odpowiedz

Anonim, 1 lipca 2009, 0:00 0 0

http://www.rage-race.pl/?page=teksty&typ=1&id=74

Odpowiedz

Anonim, 20 stycznia 2011, 0:00 0 0

Marże na liniach diagnostycznych są tak wysokie że kogo by nie było stać :)
Można sie pobawić na bogato .pzdr

Odpowiedz