Podnośniki i klucze z szerokiej oferty PROLINE

, 31 sierpnia 2017, 8:20

W swojej ofercie PROLINE posiada szeroką gamę podnośników z funkcją szybkiego podnoszenia oraz podstawek. Firma oferuje również przydatne w każdym warsztacie klucze dynamometryczne.

Szeroka gama podnośników PROLINE

Korzystając z oferty Proline, wedle zapotrzebowania klienta wybrać możemy podnośniki słupkowe, podłogowe, a w tym o niskim profilu oraz specjalnie dedykowane do motocykli.

Przedłużki do podnośników, które również znajdują się w ofercie Proline, mają zastosowanie w momencie pracy z pojazdem o wysokim profilu zawieszenia. Dzięki nim, nie musimy stosować specjalnych podnośników, aby podnieść np. auto terenowe.

Zabezpieczenia, stosowane podnośnikach Proline (odpowiednia konstrukcja zaworu) powodują, że podnośnik nawet jeśli ulegnie awarii to nie spowoduje nagłego opadnięcia samochodu. Zaleca się stosowanie podstawek z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu zasad BHP pracy z podnośnikiem. Drugi powód to stabilność podstawy. Podnośnik ma za zadanie podnieść pojazd na zadaną wysokość, jego podstawa i konstrukcja nie jest, aż tak stabilna jak w omawianych podstawkach.

Klucze dynamometryczne PROLINE

Są w pojeździe takie miejsca i elementy, których dokręcenie musi być wykonane bardzo precyzyjnie, ze ściśle określoną siłą. Takie miejsca to m.in. mostki wałków rozrządu, głowica czy pokrywa zaworów. Jest to podyktowane materiałem w którym jest umieszczona oraz dbaniem o bezpieczeństwo zespołu mechanicznego.

Do tego typu prac polecamy precyzyjne klucze dynamometryczne Proline. Do wyboru mamy klucze teleskopowe, bardzo precyzyjne ze wskaźnikiem elektronicznym, klucze z wymiennym zestawem końcówek, a także bardzo poręczny wkrętak dynamometryczny.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kolololo, 5 września 2017, 10:33 0 0

Tak popatrzyłem na ceny na znanym portalu i mogę za to kupić Hansa albo Toptula w sumie z dożywotnią gwarancją...

Odpowiedz