Nie przegap podczas Targów Inter Cars!

, 22 sierpnia 2017, 12:36

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars są znakomitym źródłem informacji na temat nowości produktowych w branży motoryzacyjnej. To doskonała okazja do tego, aby poznać obecnie panujące trendy i nowości rynkowe. Organizatorzy zadbali o to, aby atrakcje podczas tego wydarzenia były naprawdę ciekawe. Oto kilka z nich.

Okrągły jubileusz

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów będą okazją do świętowania imponującego jubileuszu. Podczas Targów, Inter Cars obchodzić będzie 20-lecie istnienia sieci Q-Service. Z tej okazji w Strefie Rozwoju zostanie przygotowana specjalna strefa VIP dla klientów sieciowych. Kolejną atrakcją, czekającą na gości, będzie wielki finał tegorocznej edycji programu Master Mechanik, największego w Polsce konkursu wiedzy technicznej online.

Hala Wyposażenia Warsztatów

Wyposażenie Warsztatów zajmie podczas 16. Targów Inter Cars całą, osobną halę. W porównaniu do poprzednich edycji wydarzenia, strefa ta w tym roku będzie rekordowa pod względem powierzchni. Ekspozycja liczyć będzie bowiem ok. 5,5 tys. m2 i znajdzie się w niej ok. 10 tys. produktów. W hali D na gości czekać będzie tzw. strefa ciężka z m.in. podnośnikami i ogumieniem. Znajdą się tam również: strefa diagnostyczna oraz strefa klimatyzacji, strefa Diesel, strefa pokazująca wiodące oprogramowanie dla mechaników i warsztatów, strefa z narzędziami specjalistycznymi dla branży automotive i wiele innych. W hali Wyposażenia Warsztatów pod jednym dachem zebrani zostaną wiodący producenci i dostawcy Inter Cars. To gwarantuje, że każdy z klientów spółki znajdzie w niej coś, co go zainteresuje. Ekspozycję wzbogacą liczne prezentacje i pokazy obrazujące możliwości produktów.

Wszystkie oferty specjalne i promocje przygotowane przez Dział Wyposażenia Warsztatów z okazji zbliżających się Targów klienci znajdą w specjalnie wydanej publikacji, która trafi do nich jeszcze przed 22 września. Oczywiście nie zabraknie też głównego katalogu WW, który będzie miał swoją premierę tuż przed samym wydarzeniem. Na 400 stronach zaprezentowane będą najważniejsze produkty i oferta Działu. Co ważne, praktycznie wszystko, co zostanie pokazane w katalogu, będzie można na własne oczy zobaczyć, a także dotknąć podczas Targów. Na gości Inter Cars czeka również bardzo atrakcyjna promocja „Supercena targowa na towary z ekspozycji”. W jej ramach będą mogli nabyć na preferencyjnych zasadach ok. 2 tys. produktów eksponowanych na wystawach (tylko po 1 szt.).

Strefa lakiernicza

Strefa lakiernicza jest częścią Hali Wyposażenia Warsztatów. To miejsce poświęcone wszystkim tym tematom, które dotyczą naprawiania karoserii i nanoszenia lakierów. Na odwiedzających Targi czeka kilka naprawdę porywających atrakcji. Jedną z nich jest profesjonalna kabina lakiernicza, którą można spotkać w najlepszych warsztatach specjalizujących się w naprawie aut. Specjaliści Inter Cars wraz z ekspertami partnerów przeprowadzą pokazy, podczas których przekażą uczestnikom fachową wiedzę i opowiedzą o najnowszych trendach, dotyczących lakierowania pojazdów. Oprócz tego przygotowana zostanie również rama naprawcza, służąca do naprawy aut powypadkowych, a także miejsce, w którym odbędą się prezentacje dotyczące szlifowania spawów. Ponadto w planie jest jeszcze prezentacja pistoletu do nakładania masy, który pozwoli odwzorować fabryczne nałożenie masy.

Auto dla Serwisu

Targi Inter Cars dają możliwość poznania nowych usług w ofercie spółki. Jedną z nich jest program „Auto dla Serwisu”. Umożliwia on warsztatom współpracującym z Inter Cars, pozyskanie na atrakcyjnych warunkach finansowania nowych samochodów, które mogą być wykorzystywane jako auta zastępcze dla klientów. Program odpowiada również na inne potrzeby serwisów, w tym m.in. w zakresie wynajmu pojazdów.

Oferta „Auto dla Serwisu” obejmuje obecnie m.in. pojazdy Skoda Rapid, Toyota Auris, Corolla, Avensis, Volkswagen Passat i BMW serii 3. Lista samochodów jest stale rozszerzana i aktualizowana w oparciu o najkorzystniejsze dostępne na rynku możliwości zakupu wybranych modeli, co w rezultacie daje bardzo atrakcyjne warunki leasingu.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w programie zapraszamy po więcej informacji do stoiska 328.

16. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m2 powierzchni wystawowej i 200 wystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol oraz Goodyear. To niezwykłe wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. W sobotę wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy.

Aktualne informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.targi.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!