Ten sam produkt, ale inne opakowanie

, 22 sierpnia 2017, 11:46

Wybrane produkty marek należących do grupy Schaeffler Automotive Aftermarket uległy konsolidacji, w wyniku której niektóre części marki Ruville dostępne teraz będą pod markami INA lub FAG.

Zmiana ta ogranicza się jedynie do opakowania, gdyż zarówno dostawca, jak i sam produkt pozostają bez zmian. W sieci sprzedaży Auto Partner pompy wody Ruville, zestawy rozrządu oraz wałki rozrządu dostępne teraz będą pod marką INA, natomiast łożyska koła Ruville dostępne będą jako FAG. Elementy zawieszenia, rolki oraz przeguby pozostają nadal pod marką Ruville. Produkty Ruville z wymienionych grup asortymentowych, które objęte są zmianą marki, dostępne będą w sieci sprzedaży Auto Partner do wyczerpania zapasów.

Auto Partner S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Schaeffler Automotive Aftermarket, tj. marek LuK, INA, FAG oraz Ruville.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

antoni, 22 sierpnia 2017, 17:12 3 -4

będziesz płacił jak za markowy produkt a w środku będzie no name. Nie dość że handel tym na 5% max, wszystkie reklamacje odrzucane to teraz jeszcze nie wiadomego pochodzenia pompy czy łożyska mam sprzedawac jako INA, FAG

Odpowiedz

maciey33, 23 sierpnia 2017, 18:30 4 -3

Co ty mówisz ???? ....to grupa Schaeffler wymyśliła sobie, że będzie wygaszać markę Ruville zastępując ją INA, FAG u wszystkich dystrybutorów. Stąd zamiana towaru w AP . To samo robi Febi ze Swag ...

Odpowiedz

Lesław, 23 sierpnia 2017, 23:10 2 -5

Bedziesz płacił jak za INA a dostaniesz chiniola niby że ruville

Odpowiedz

klm747, 29 sierpnia 2017, 10:42 2 0

czytanie ze zrozumieniem za trudne?

Odpowiedz

xyz1234, 24 sierpnia 2017, 12:53 5 -1

jeśli rozmawiał któryś z przedstawicieli np. na targach to wie że schaefller robi podział żeby rzeczy się nie dublowały... i tak luk sprzęgła itd., ina rzeczy do silnika, fag łożyska a ruville zawieszenie ot cały spisek ..
a to że kupuje np. luk a w srodku sachs, a kupując sachs w srodku luk itd. to już zdążyłem się przyzwyczaić.. łożysko też.. kupuje fag a w srodku ntn, ale tak jest ze wszystkimi "producentami". Chyba każdy chciałby mieć wszystko, ale wszystkiego nie jest w stanie wyprodukować...

Odpowiedz