Pakiet bezpieczeństwa dla Twojego klienta

, 21 sierpnia 2017, 9:33

W tym roku rusza kolejna edycja kampanii telewizyjnej firmy Bosch poświęconej bezpieczeństwu. Jej celem jest przypomnienie kierowcom o konieczności zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa w trudnym okresie jesienno-zimowym. Firma Bosch zaprasza do przyłączenia się do kampanii i zaoferowania swoim klientom przeglądu samochodu pod kątem bezpieczeństwa.

Niesprawne części wymień na produkty Bosch

Tarcze hamulcowe Bosch, spełniają wszystkie wymogi producentów samochodów i są przez nich stosowane na wyposażeniu fabrycznym. Testom materiałowym (metalurgicznym), kształtu i wagi podlega każda partia towaru, a laserowa kontrola wymiarów obejmuje 100% produkcji.

Klocki hamulcowe Bosch, powstają z mieszanek ciernych dopasowanych do konkretnego typu samochodu oraz poddawane są dodatkowej obróbce termicznej, co sprawia, że znacznie przewyższają wymagania europejskiej normy ECE R 90.

Bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin. Perfekcyjnie usuwają z szyby wodę i zabrudzenia, a przez to chronią przed kolizją lub wypadkiem. Pióro wykonane z dwóch rodzajów gumy zapewnia dokładne zbieranie zanieczyszczeń i cichą pracę. Dodatkowo wycieraczki te są wyposażone w zintegrowany spoiler oraz szynę stabilizującą Evodium.

Żarówki Ultra White 4200K to żarówki halogenowe z efektem przypominającym światło lamp ksenonowych. Wypełnienie żarówek gazem ksenonowym zwiększa ilość i natężenie światła. Ultra White emituje bardzo jasne białe światło podobne do światła dziennego o temperaturze barwowej do około 4 200 K i zapewnia do 30% większą moc świetlną w porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi. Wyższa temperatura barwowa i intensywne białe światło, które mniej męczy oczy i zapewnia komfort kierowcy, to także efekt specjalnej niebieskiej powłoki na szkle żarówek. Ultra White 4200K zapewniają większe bezpieczeństwo na drodze poprzez lepszą widoczność oraz widzialność samochodu z dużej odległości.

Akumulatory Bosch z technologią Power-Frame. Wytłaczana kratka PowerFrame pozwala na wydłużenie czasu użytkowania średnio o 20% w porównaniu z akumulatorem tradycyjnym. Dzięki pokrywie labiryntowej, w której skraplają się gazy, akumulator jest bezobsługowy.

Najprostszy, szybki przegląd układów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powinien objąć sprawdzenie:

  • elektronicznych systemów bezpieczeństwa, jak np. ABS, ESP,
  • stanu opon,
  • ustawienia świateł (np. przy pomocy Bosch HTD 815) i stanu żarówek,
  • podwozia,
  • klaksonu,
  • hamulców (kontrola wzrokowa),
  • stanu wycieraczek,
  • akumulatora (kontrola wzrokowa, napięcie spoczynkowe, napięcie ładowania i upływność prądu w samochodzie),
  • stanu płynów eksploatacyjnych,
  • sprawności klimatyzacji.
Bosch HTD 815 – urządzenie do cyfrowej kontroli świateł tradycyjnych, halogenowych, ksenonowych i LED w samochodach osobowych, ciężarowych i motocyklach. Wyposażony w kamerę CMOS, projektor laserowy, laser krzyżowy, dotykowy ekran, port szeregowy i USB, łączność Bluetooth.

Bosch zachęca do promowania bezpieczeństwa i do zwracania uwagi na ten aspekt swoim klientom. Szczególnie teraz, w okresie jesiennym, gdy dzień jest coraz krótszy, a widoczność ograniczona.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!