Aplikacja Inter Cars Expo 2017

, 16 sierpnia 2017, 12:09

Inter Cars stworzył dla wszystkich odwiedzających 16.Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów aplikację mobilną. Inter Cars Expo 2017 ma za zadanie ułatwić zwiedzanie przestrzeni targowej i korzystanie z atrakcji. 

Główną zaletą aplikacji jest możliwość szybkiego wyszukiwania wystawców, z uwzględnieniem podziału posiadanego przez nich asortymentu. To bardzo duże ułatwienie, biorąc pod uwagę przestrzeń, na jakiej zostanie zorganizowana impreza. Również dlatego twórcy aplikacji zdecydowali się umieścić w niej mapę z rozkładem poszczególnych stoisk oraz zaimplementować szczegółową agendę dotyczącą wszelkich spotkań i atrakcji.

Ponadto znaleźć w niej można  informacje o dostawcach uczestniczących w Targach, wskazówki dotyczące dojazdu, kompletny program Inter Cars Motor Show wraz z materiałami video, a także agendy wszystkich konferencji i szkoleń.

Aplikacja ma możliwość wysyłania wiadomości push, służących do komunikowania o najważniejszych wydarzeniach i ewentualnych zmianach. Aplikacja Inter Cars Expo 2017 jest bezpłatna i dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!