Victor Reinz i Dana na Inter Cars Expo

, 31 lipca 2017, 21:56

Na wrześniowych targach Inter Cars Dana zamierza wystawić szereg produktów Victor Reinz. Impreza będzie miała miejsce w dniach 22-24 września na PGE Narodowym w Warszawie. To pierwszy udział Dana w tym wydarzeniu.

Victor Reinz obecny jest na rynku części zamiennych od 1909 roku, czyli momentu, kiedy wynalazł uszczelkę pod głowicę.

Tegoroczne targi to 16. impreza z rzędu organizowana przez Inter Cars. Event jest jednym z bardziej wyczekiwanych przez producentów części samochodowych wydarzeń i stanowi dobrą okazję do nawiązania kontaktów handlowych oraz powzięcia bezcennej wiedzy na temat konkurencji i jej poczynań.

Jak mówi Bartosz Czuba – Area Sales Manager Victor Reinz:

– Jesteśmy podekscytowani nadchodzącym wydarzeniem i faktem, że będziemy mogli zaprezentować szeroką gamę naszych produktów na tak ważnym wydarzeniu motoryzacyjnym.

Firma Dana – właściciel marki Victor Reinz od 1993 roku – zamierza wystawić pełną gamę produktów spod tego znaku. Zatem możemy się spodziewać m.in. sporego spectrum najróżniejszych uszczelek (głowic, misek olejowych etc.) ale nie tylko.

Dana zamierza również wystawić na głównym displayu model wysokoprężnego silnika (DV6) o pojemności 1.6 własnej produkcji, w którym zostaną wyeksponowane poszczególne podzespoły oraz pokazany sposób jego działania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!