Ostatni test wiedzy AP EXPERT 2017

Redakcja, 31 lipca 2017, 12:22

Piąty, i już ostatni, test wiedzy będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2017.

Przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Na rozwiązanie testu wszyscy uczestnicy mają czternaście dni (od 1 do 14 sierpnia). Daje on możliwość uzyskania 15 dodatkowych punktów, które z kolei mogą przesądzić o awansie do finału.

Ponadto dla 10 osób, które najlepiej i najszybciej rozwiążą test przewidziane są dodatkowe nagrody. To już ostatnia szansa w tegorocznej edycji AP EXPERT na zdobycie dodatkowych punktów i nagród.

Promocja rozpoczęła się 1 marca 2017 roku i od tego dnia uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. W pierwszych dniach minionych miesięcy na platformie www.apexpert.pl dostępne były testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej.

Testów w sumie przewidziano 5, a za każdy z nich do otrzymania maksymalnie 15 punktów, co łącznie daje możliwość uzyskania 75 dodatkowych punktów. Ilość zdobytych punktów będzie miała wpływ na awans do drugiego etapu, czyli finału połączonego z eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 100 klientów.

Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka samochód osobowy Audi A4 Limousine oraz  tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są nagrody, a w śród nich SEAT Ibiza, Suzuki GSX-R125 oraz bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego.

Komentarze

Brak komentarzy