Strona dedykowana Targom Inter Cars

Redakcja, 31 lipca 2017, 12:07

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars mają swoją własną stronę internetową. Pod adresem www.targi.intercars.com.pl będzie można znaleźć najważniejsze i najbardziej aktualne informacje na ich temat. 

Pod adresem www.targi.intercars.com.pl wystartowała strona internetowa poświęcona 16. Targom części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, organizowanym przez Inter Cars. Serwis powstał z myślą o osobach szukających najświeższych informacji na temat tego wydarzenia.

Na stronie można znaleźć wszystkie aktualne wiadomości związane z Targami Inter Cars, a także informacje na temat Motor Show oraz koncertu Roztańczony PGE Narodowy. Ponadto w serwisie dostępna jest lista wystawców, którzy będą obecni na błoniach PGE Narodowego czy przydatne mapy terenu, które ułatwią zaplanowanie wizyty na Targach i poruszenie się po ekspozycji. W najbliższych dniach na stronie pojawi się też pełny harmonogram zaplanowanych szkoleń czy plan rozmieszczenia stoisk wszystkich wystawców.

16. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m2 powierzchni wystawowej i 200 wystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol oraz Goodyear. To niezwykłe wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. Wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

olaff (14 sierpnia 2017, 10:12) ~ Oczywiście sie wybieram. Napewno odwiedze stoisko delphi bo do warsztatu sporo od nich zamiennikow zamawiam. Zobacze co tam nowego będą mieli na stoisku. W tamtym roku mi sie nie udało przyjechać ale w tym już mam wyjazd zaplanowany

2 -1 Odpowiedź

Kaziu (14 sierpnia 2017, 10:16) ~ W tamtym roku nie było targów internetowy trollu opłacony przed delphi

1 -3 Odpowiedź

olaff (16 sierpnia 2017, 12:58) ~ Pardon, 2015. Jeśli chodzi o orientację w czasie nie raz zdarza mi się daty mylić. Nie czepiajmy się szczegółów. I z tymi podsumowaniami też bym się wstrzymał ;) Pozdrawiam serdecznie.

1 0 Odpowiedź