GROUPAUTO Polska w rękach Alliance Automotive

Redakcja, 31 lipca 2017, 9:39

Alliance Automotive Group zakupi 51,3% udziałów w GROUPAUTO Polska. Umowa dojdzie do skutku w ciągu 2 miesięcy, po zatwierdzeniu jej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

– Cieszymy się z rozpoczęcia nowego rozdziału w rozwoju naszej Grupy. To nasz pierwszy krok do wejścia na liczący się i wzrastający rynek w Polsce, z ekscytującą perspektywą przeszczepienia  tego, co udało się nam  już zbudować na  rynkach w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.  Szczególnie cieszy nas możliwość partnerskiej współpracy z dotychczasowymi udziałowcami GAP oraz z prowadzonym przez Mariusza Dankowskiego i Luizę Kamińską utalentowanym zespołem zarządzającym  tej organizacji – stwierdził Jean-Jacques Lafont, Prezes Alliance Automotive Group.

Mariusz Dankowski powiedział:

– Udziałowcy i zarząd GAP z dużym zadowoleniem witają wejście AAG do naszej Grupy. To naturalna ewolucja w relacjach pomiędzy GAP  i AAG, które rozwijały się przez wiele lat w ramach rodziny Groupauto International. Dostrzegamy wiele możliwości związanych  ze skalą działania i dynamiką rozwoju  AAG , by umocnić i rozszerzyć naszą obecność na polskim rynku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim (31 lipca 2017, 12:32) ~ Nieźle Rhiag wykupił AD, oni GAP oj będzie się działo, ciekawe kto pierwszy sobie nie poradzi.

5 -1 Odpowiedź

Anonim (2 sierpnia 2017, 11:20) ~ Znaczy kto sobie nie poradzi ? Rhiag nalezy do LKQ Corp ktory jest wlascicielem Elit, Auto Kelly , Lang, ERA, ECP, Sator i posiadaja udzialy w Mekonomen Group.

1 0 Odpowiedź

Anonim (2 sierpnia 2017, 13:43) ~ Chodzi kto sobie nie poradzi z reszty graczy na rynku, bo ci pewnie stworzą silną konkurencję

0 0 Odpowiedź

Rotsen (3 sierpnia 2017, 9:19) ~ Tego gościa po prawej ocenzurowali.

1 0 Odpowiedź