Zwrotnice Fortune Line w ofercie Inter Cars

, 19 lipca 2017, 17:50

Nie zawsze jest tak, że zwrotnica koła kończy swój żywot wraz z autem. Nie zawsze jest też tak, że jej wymiany dokonuje się wyłącznie w przypadku nadmiernego skorodowania, zniszczenia powodowanego wypadkiem, czy uderzeniem o nierówność drogi.

Do tych przyczyn, jak doskonale wiemy, może tez dojść na przykład krzywo wkręcona prowadnica zacisku, powodująca uszkodzenie gwintu w zwrotnicy i konieczność jej wymiany.

Jeszcze częściej zdarza się, że zachodzi konieczność wymiany zwrotnic aluminiowych, popularnych zwłaszcza Audi. Do uszkodzenia tego elementu dochodzi podczas wymiany części eksploatacyjnych mechanizmu zwrotniczego.

Ceny zwrotnic oryginalnych w ASO nie należą do najniższych, dlatego duża część kierowców decyduje się na zakup elementów używanych, co znacznie obniża koszty naprawy. Nie zawsze jednak jest to dobry pomysł, np. ze względu na brak możliwości jej sprawdzenia przed zakupem pod kątem prawidłowych parametrów.

Inter Cars SA, wychodząc naprzeciw potrzebom warsztatów, co do montowania sprawdzonych i nowych części, wprowadza do oferty zwrotnice FORTUNE LINE w korzystnych cenach. W pierwszej kolejności w asortymencie pojawią zwrotnice do aut z grupy VAG, natomiast do końca tego roku dojdzie ok. 100 nowych referencji przeznaczonych do Forda, Opla, Peugeota, Renaulta oraz Fiata. W planach na 2018 rok jest również rozszerzenie asortymentu o zwrotnice do pojazdów japońskich i koreańskich.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iglotkz, 20 lipca 2017, 15:50 1 -1

Dobry pomysł tylko żeby stany były

Odpowiedz