Globalne Centrum Innowacji Goodyear na terenie Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu.

Redakcja, 10 lipca 2017, 15:30

Firmy FELIX GIORGETTI i AG Real Estate zbudują nowe biura Goodyeara na terenie przyszłego Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu. Budynek zostanie zaprojektowany przez Assar Universum Architect.

Nowy ośrodek będzie posiadać powierzchnię użytkową 16 000 mkw. i ma być gotowy na początku 2020 roku. Wewnątrz będzie się znajdować Globalne Centrum Innowacji Goodyear oraz regionalne i globalne oddziały z terenu Luksemburga. Łącznie w budynku ma pracować około 1100 osób.

Konstrukcja jest odzwierciedleniem wizji marki tworzącej inteligentne, bezpieczne i zrównoważone innowacje dla przyszłej motoryzacji. Projekt ułatwia komunikację i współpracę pomiędzy poszczególnymi zespołami, tworząc otwarte, innowacyjne oraz inspirujące środowisko pracy poprzez wykorzystanie możliwości jakie daje konstrukcja Kampusu.

Na terenie ośrodka znajdować się będzie również restauracja dla pracowników, ośrodek sportu oraz centrum konferencyjne, w którym organizowane będą premiery produktów koncernu, prezentacje innowacyjnych rozwiązań, spotkania z mediami, wystawy związane z obecną i przyszłą motoryzacją, a także zebrania zespołów roboczych.

Jak mówi Carlos Cipollitti, wiceprezydent Goodyear w regionie EMEA, odpowiedzialny za rozwój produktów, jednocześnie Dyrektor Centrum Innowacji Goodyear w Luksemburgu:

– Przeprowadzka do nowoczesnej placówki na terenie Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu otworzy nowy, ważny etap w rozwoju Goodyeara. Nowy ośrodek usprawni działania Goodyear na rzecz rozwoju motoryzacji poprzez rozwijanie i dostarczanie inteligentnych produktów i usług, które przewidują potrzeby klientów i konsumentów w stale ewoluującym ekosystemie motoryzacji.

Załączona grafika przedstawia wizualizacje projektów architektonicznych. Finalny wygląd budynków może różnić się od propozycji projektów architektonicznych.

Komentarze

Brak komentarzy