Forum-Mechanika.pl: Już wkrótce 100 tysięcy użytkowników!

Redakcja, 4 lipca 2017, 12:17

Największe internetowe forum dyskusyjne mechaników w Polsce niebawem będzie obchodziło swój okrągły jubileusz.

Już niedługo Forum-Mechanika.pl będzie mogło pochwalić się okrągłą liczbą 100 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Pod tym względem jest to największa branżowa społeczność skupiona wokół tematyki napraw samochodów.

Jak dotąd (dane z 4 lipca) na Forum zarejestrowało się 97 804 osób. Według naszych obliczeń, biorąc pod uwagę średni miesięczny przyrost użytkowników, okrągłą rocznicę będziemy świętowali już tej jesieni. Dla 100 tysięcznego użytkownika przygotujemy miłą niespodziankę (szczegóły wkrótce).

Oprócz zarejestrowanych użytkowników warto zwrócić uwagę na popularność całego forum (czyli aktywność zarejestrowanych, a także nowych odwiedzających). Miesięcznie średnio Forum jest odwiedzane przez ponad 300 tysięcy osób zdefiniowanych jako unikalni użytkownicy.

Wszystkich mechaników oraz osoby związane z branżą, które jeszcze nie są częścią społeczności Forum-Mechanika.pl zapraszamy do rejestracji.

Firmy motoryzacyjne, producentów i dystrybutorów części zapraszamy do współpracy reklamowej oraz do nawiązywania dialogu ze swoimi klientami za pomocą Forum.

Komentarze

Brak komentarzy