Targi Techniki Motoryzacyjnej 2009

, 29 kwietnia 2009, 0:00

Serwis, diagnostyka, części i akcesoria – tak hasłowo można przedstawić tematykę Targów Techniki Motoryzacyjnej, które otwarte będą dla wszystkich profesjonalistów branży motoryzacyjnej od 7 do 10 maja 2009 r. w Poznaniu.

Targi zgromadzą 350 firm z 11 państw. Co przedstawią wystawcy? Kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych i myjni, części i podzespoły, elektrotechnikę motoryzacyjną, urządzenia alarmowe i blokady, materiały eksploatacyjne, akcesoria samochodowe, środki do konserwacji i pielęgnacji pojazdów, a także ofertę dla entuzjastów tuningu.

W ramach tegorocznych TTM wystawcy zgłosili prezentację ponad 130 nowych produktów, a odwiedzający targi fachowcy będą mogli zapoznać się z bardzo szeroką gamą nowości. Będą m.in. liczne narzędzia i urządzenia wykorzystywane w warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych, mobilny zestaw urządzeń naprawczych, kompletne linie diagnostyczne, jak i pojedyncze urządzenia kontrolne, pomiarowe i testowe, części i podzespoły samochodowe, zabezpieczenia przeciw kradzieżowe, akcesoria oraz środki i urządzenia czyszczące i konserwujące.

Uzupełnieniem ekspozycji wystawców będzie szereg eventów oraz zawsze cieszące się sporym zainteresowaniem konferencje – „Badania techniczne w Stacjach Kontroli Pojazdów” i „Forum Warsztatowe”.

Ponadto w dniach 8-10 maja odbędą się Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne, czyli weekendowa wystawa samochodów. Na zwiedzających czeka szeroka gama aut rodzinnych, luksusowych limuzyn i sportowych coupe, pojazdów terenowych i użytkowych oraz samochodów kolekcjonerskich i koncepcyjnych. Wśród prezentowanych modeli będą nowości niedostępne jeszcze w salonach, ale już dzisiaj pokazywane poznańskiej publiczności.

Więcej informacji na: www.ttm.mtp.pl i www.psm.mtp.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!