Euromaster wchodzi do Polski

, 28 kwietnia 2009, 0:00

Euromaster, europejska sieć specjalistycznych warsztatów samochodowych uruchomiła już 10 punktów serwisowych w całej Polsce. Do końca roku planowane jest włączenie do sieci Euromaster kolejnych dwudziestu serwisów. W Polsce Euromaster działa na zasadzie franczyzy.

Euromaster to sieć specjalistycznych punktów sprzedaży, serwisu ogumienia oraz obsługi pojazdów. Oprócz tradycyjnych usług związanych z wymianą i naprawą opon, serwisy Euromaster będą wymieniać płyny eksploatacyjne i klocki hamulcowe, a także sprzedawać części samochodowe – np. felgi samochodowe, akumulatory i materiały pielęgnacyjne.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem ze strony partnerów handlowych i naszych klientów tym, aby rozwijać wachlarz produktów oraz doskonalić jakość usług serwisowych” – powiedział Pierre Oriol, Dyrektor Generalny Euromaster Polska sp. z o.o. „Do tej pory włączyliśmy do sieci Euromaster punkty w Krakowie, Kielcach, Bydgoszczy, Żarach, Konstancinie-Jeziornej, Bełchatowie, Choroszczy k. Białegostoku, Jaworzu k. Bielska Białej i Tęgoborzu k. Nowego Sącza” – dodał Pierre Oriol.

Punkty Euromaster zajmują się również sprzedażą i serwisem ogumienia do pojazdów rolniczych, przemysłowych i ciężarowych.

Przed przyjęciem nowego serwisu do sieci Euromaster przeprowadzana jest seria audytów jakościowych. Audytorzy sprawdzają poprawność działań związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników warsztatu oraz jakością obsługi klienta. Po zakończeniu procesu przystosowania do standardów sieci wprowadzane są jednolite barwy Euromaster, dzięki którym serwisy są rozpoznawalne w całej Europie.

Obecnie Euromaster działa w 11 krajach Europy i posiada 1700 punktów serwisowych. Swoją ofertę Euromaster kieruje głównie do kierowców samochodów osobowych, ale także do właścicieli i managerów flot.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 kwietnia 2009, 0:00 0 0

proszę o bliższe dane jakie korzyści ztego ma przedsiębiorca

Odpowiedz

Anonim, 1 maja 2009, 0:00 0 0

- uścisk dłoni prezesa (raz do roku)
- impreze firmową (za którą sam załpaci)

Odpowiedz