Inter Parts ma nowy system zamówieniowy – WEBterminal

, 22 czerwca 2017, 14:20

Nowy system zamówieniowy obejmuje m.in. precyzyjną wyszukiwarkę części zamiennych, pełną historię zamówień i płatności oraz przebieg reklamacji i zwrotów. Obok tego widnieją w nim aktualne promocje i bonusy.

Nowy system zamówieniowy działa w każdej standardowej przeglądarce internetowej. Jest także kompatybilny z wszystkimi obsługiwanymi oraz potencjalnymi klientami hurtowymi.

Program nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji. Dostępny jest zarówno na tablecie, smartfonie, jak i tradycyjnym komputerze.

WEBterminal umożliwia łatwe wyszukiwanie części zamiennych wg różnych kryteriów. Wyniki wyszukiwania podawane są jako szczegółowy opis towaru wraz ze zdjęciami. Dodatkowo użytkownicy mogą tworzyć kosztorysy z danymi klienta końcowego, komentarzami i kosztami dodatkowymi, jak np. robocizna. System udostępnia także panel zwrotów oraz reklamacji.

Wygodny terminal zakupowy został wprowadzony wraz z nowym systemem nagradzania klientów. Nabywcom hurtowym, dokonującym zakupu produktów marek objętych promocją, przyznawane są dodatkowe punkty – tzw. Premiówki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jarofly, 22 czerwca 2017, 17:13 8 -4

Prosimy o oddział na podkarpaciu...

Odpowiedz

Profi, 22 czerwca 2017, 19:51 10 -5

Najsympatyczniejsza firma w rynku

Odpowiedz

Palinowski, 24 czerwca 2017, 15:06 8 -7

Zgadzam się w 100%, najbardziej przyjazna i dbająca o klienta firma na naszym rynku.

Odpowiedz