Zmiany w ofercie Asmet

, 22 kwietnia 2009, 0:00

W związku z wprowadzeniem licznych zmian w swoim asortymencie, aby ułatwić identyfikację produktów, szczególnie tym klientom, którzy korzystają z dotychczas wydanych katalogów książkowych i starszych wydań katalogu elektronicznego na płytach CD, firma Asmet informuje, że nowa oferta została podzielona na dwie kategorie:

I Kategoria – są to wyroby, które zostały wycofane z produkcji i zastąpione nowymi produktami, które nie są identyczne jak dotychczas produkowane. Jest to grupa wyrobów tzw. zamienników o nowych kształtach lub zmienionej konstrukcji. Parametry techniczne (tłumienie, montowalność) nowych wyrobów zostały zachowane lub poprawione w stosunku do ich poprzedników . W kategorii tej, są również tłumiki, które zostały wycofane z oferty definitywnie, ze względu na niewielkie zainteresowanie ze strony klientów.

Szczegółowa tabela zmian w dołączonym pliku PDF pt. „Zmiany w ofercie Asmet 2009/01”

II Kategoria – jest to grupa wyrobów które zostały zaplanowane do wprowadzenia do oferty i zastąpione referencjami już produkowanymi. Te zmiany zostały spowodowane tym, że planowane wyroby do wdrożenia, w niewielkim stopniu różniły się od referencji już produkowanych. W związku z tym, dostosowaliśmy technicznie (zunifikowaliśmy) dotychczas produkowane wyroby do planowanych.

Szczegółowa tabela zmian w dołączonym plik PDF pt. „Zmiany w ofercie Asmet 2009/02

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!