Nowa stacja klimatyzacji od MAHLE w ofercie Sosnowski

Redakcja, 20 czerwca 2017, 8:10

Najnowsza stacja klimatyzacji od MAHLE nosi oznaczenie ArcticPRO ACX 255 i obsługuje nowy gaz R1234yf, a do tego już jest w ofercie firmy Sosnowski. 

W pełni automatyczne urządzenie wyposażone jest w drukarkę, kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz trzy zbiorniki na olej. Jednak przede wszystkim posiada analizator czynnika chłodniczego. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie wymieszania nowego gazu, ze starym.

Do tego dochodzi certyfikat TÜV Rheinland, jaki posiada urządzenie. ArcticPRO ACX 255 spełnia też wymogi Specyfikacji Technicznej VDA.

Nowym rozwiązaniem w branży jest system aktywnej ochrony oleju, który podczas odzyskiwania oleju z układu w 100 proc. zapobiega przedostawaniu się doń wilgoci.

Wszystkie stacje klimatyzacji MAHLE z serii ArcticPRO posiadają technologię MAHLE – E3 (FILL, PUMP, CONNECT), które oznaczają odpowiednio:

  • FILL gwarantuje napełnienie układu w pojeździe niezależnie od temperatury otoczenia.
  • PUMP to specjalny automatyczny proces oczyszczania oleju w pompie próżniowej, który pozwala wydłużyć odstęp pomiędzy jego wymianami do 1000 roboczogodzin, co powoduje mniej przestojów i niższe koszty utrzymania.
  • CONNECT zapewnia pełny odzysk czynnika z węży oraz złączek. Opatentowane szybkozłączki uniemożliwiają zaciąganie powietrza do zbiornika w maszynie oraz zapobiegają stratom czynnika podczas odłączania ich od układu, generując realne oszczędności.

Dystrybucją maszyn w Polsce zajmuje się firma SOSNOWSKI z Gdańska (www.sosnowski.pl).

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim (21 czerwca 2017, 20:21) ~ Marcin...no to powodzenia :-)

0 0 Odpowiedź