Inter Cars ma swoich ambasadorów

Redakcja, 19 czerwca 2017, 11:51

10 serwisów spośród szerokiej listy warsztatów współpracujących z firmą Inter Cars zostało wyróżnionych certyfikatami Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych. Partnerów wyróżniono podczas ceremonii inaugurującej oficjalne otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Świadomość roli, jaką odgrywają warsztaty samochodowe w funkcjonowaniu grupy Inter Cars, zaowocowała wręczeniem certyfikatów Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych. To wyróżnienie ma stanowić podziękowanie za zaangażowanie w rozwój spółki, jak również ma przyczynić się do promocji serwisów w regionie.

– Zależało nam na tym, aby docenić warsztaty samochodowe, które traktują współpracę z Inter Cars na zasadach partnerskich. Tytuł Ambasadora został przyznany tym serwisom, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zrozumieć, czego oczekują od nich klienci i jakie trendy warto uwzględnić, tworząc plany na najbliższe lata. Liczymy, że będzie to dla nich dużym wyróżnieniem – mówi Filip Hryniewicki, Dyrektor Sprzedaży Rynku Samochodów Osobowych w Inter Cars.

Wyróżnionych zostało 10 warsztatów z rynku samochodów osobowych. Ich przedstawiciele odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS, 31 maja. W gronie Ambasadorów znaleźli się:

1. Auto Centrum Piotr Dzięgielewski

2. Bosch Service – Serwis Samochodowy Dorota I Leszek Garnec S.C.

3. F.H.U. A’Bell

4. Coolcar Auto Serwis Sp. z o.o.

5. Vcentrum Sp. z o.o.

6. Patyra Szymon Patyra

7.  Han-Big

8. Inter Car Radosław Kurantowicz

9. Dagil

10. Mechanika Pojazdów Zając

– Z firmą Inter Cars współpracuję już od 10 lat. Nasza kooperacja polega nie tylko na zakupie części, ale dotyczy również szkoleń, dzięki czemu możemy dalej rozwijać serwis i być przygotowanymi do naprawy coraz to nowszych samochodów. Tytuł Ambasadora to dla mnie duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przynosiła kolejne korzyści dla obu stron – powiedział Piotr Dzięgielewski, właściciel Auto Centrum.

– Z Inter Cars współpracujemy od 2001 roku. Cenimy sobie dostawy kilka razy w ciągu dnia, bonusowanie, różne programy lojalnościowe, z których korzystamy. Wydaje nam się, że Inter Cars jest jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną firmą, która tak opiekuje się klientem – podkreślają Dorota i Leszek Garnec, właściciele Bosch Service, dodając – Jest to zaszczyt być w grupie Ambasadorów. Na pewno przełoży się to na naszą dalszą współpracę z Inter Cars. Jest to też tytuł, którym będziemy chwalić się klientom.

– Bardzo cenię sobie to, że w każdym momencie swojej codziennej pracy mogę liczyć na wsparcie Inter Cars. Trafne jest hasło „Jesteśmy synergią”. Tak właśnie to wszystko odczuwamy. Dzięki Inter Cars jestem tutaj i cieszę się, że mogę być Ambasadorem marki. Jest to wielkie wyróżnienie – podkreśla Marcin Graczyk, reprezentujący serwis A’Bell, który w spółce zaopatruje się od 15 lat.

We wrześniu, podczas 16 Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars, certyfikaty Ambasadorów Sieci Warsztatowych zostaną wręczone klientom reprezentującym rynek ciężarowy.

Komentarze

Brak komentarzy