SKV: nowe zamki centralne do VW i BMW

Redakcja, 19 czerwca 2017, 9:29

SKV poszerzyło swoją ofertę zamków centralnych o nowości do BMW oraz grupy VAG.

Oficjalny dystrybutor części marki SKV – firma Esen z Włocławka – poszerzyła swoją ofertę o nowe modele zamków centralnych i siłowników klap bagażnika do wielu aut z
grupy VAG oraz BMW.

Nowe modele przeznaczone są m.in. do pojazdów:

  • Volkswagen: Lupo, Polo, Golf, Jetta, Passat
  • Skoda: Yeti, Octavia, SuperB
  • Audi: A3, A6, A8, TT
  • Seat: Arosa, Cordoba, Ibiza, Toledo.
  • BMW: Serii 3 E36, Serii 5 E34 i E39, Serii 7 E38, Z3 E36


Pełna oferta zamków centralnych (wraz z nowościami) dostępna jest na  stronie dystrybutora – www.esen.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Rotsen (27 czerwca 2017, 9:33) ~ Podejście tej firmy do reklamacji jest niepoważne, będę miał z nimi spotkanie w sądzie. Niedosyć, że odpisywali nie na temat, to jeszcze popełniali błędy. Nierzetelna firma, w której jakość nie wierzę.

2 -12 Odpowiedź

autoczesci (30 czerwca 2017, 10:39) ~ O... i nawet konkurencja o nich mówi. Każdy kto współpracuje z Esenem wie jakie jest podejście i raczej nie łyka takich farmazonów jak wyżej napisane. Chciałbym mieć wszystkich dostawców co tak terminowo wysyłają towar i rozpatrują reklamacje.

7 -1 Odpowiedź

Marek Michalski (2 lipca 2017, 22:18) ~ Jakoś to mało wiarygodne, dziwne że nie potrafiłeś się dogadać. Przedstaw się z imienia i nazwiska by byly równe szanse. SKV (Esen ) ludzie znają i chyba jestes wyjątkiem.

4 0 Odpowiedź