Czarne tarcze hamulcowe QH

, 15 kwietnia 2009, 0:00

Coraz więcej samochodów wyposażanych jest w obręcze ze stopów lekkich, a współcześni kierowcy kładą duży nacisk na wzornictwo i wizerunek swoich pojazdów. Dla nich właśnie firma Quinton Hazell oferuje nowe powlekane na czarno tarcze hamulcowe.


Dzięki zaawansowanej technologii galwanicznej (zwanej również elektro-powlekaniem) tarcze hamulcowe zostają pokryte specjalną powłoką, ale w celu zapewnienia optymalnych właściwości hamujących, pierścieniowa część tarczy z krzyżowymi nacięciami nie jest powlekana.

Największą zaletą nowych tarcz jest brak rdzy na krawędzi lub w komorze tarczy hamulcowej dzięki czarnej powłoce antykorozyjnej.

W ofercie QH znajduje się 21 nowych pozycji dla samochodów marek Audi, BMW, Mercedes-Benz oraz VW, które rozszerzają standardową gamę tarcz hamulcowych QH.

Wszystkie “Czarne tarcze” będą istniały w TecDoc począwszy od 1 kwietnia 2009.

 

Dowiedz się więcej

Tarcze sportowe MaXgear w AP SA
Tarcze sportowe MaXgear w AP SA

Asortyment tarcz hamulcowych Auto Partner SA poszerzył się o 30 nowych referencji tarcz sportowych MaXgear. Otwory i nacięcia wykonano w celu poprawy odprowadzania ciepła i oczyszczania z osadów. Tarcze są przeznaczone m.in. do pojazdów: BMW E39, Opel Corsa, Ford Mondeo, Honda Civic, VW Golf, VW Passat.   Szczegóły w załączonej grafice i firmie Auto Partner […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!