Kup olej motocyklowy Castrol i jedź na Moto GP

, 14 kwietnia 2009, 0:00

Castrol rozpoczyna kolejną promocję skierowaną do warsztatów niezależnych i serwisów autoryzowanych. Każdy warsztat , który między 1 kwietnia a 30 maja zakupi produkty motocyklowe Castrol za kwotę 40 000 złotych otrzyma 1 osobowe zaproszenie na wyścigi motocyklowe Moto GP do Brna (Czechy).

Niezwykłe i gwarantowane atrakcje w dniach od 15 do 17 sierpnia 2009 czekają na miłośników wyścigów motocyklowych. Będą oni mogli poznać kierowców Teamu Honda Gresini którego sponsorem jest m.in. firma Castrol, zwiedzić park serwisowy będący jednym z najatrakcyjniejszych miejsc każdych zawodów, jak również zrobić pamiątkowe zdjęcia i zdobyć autografy najszybszych zawodników Moto GP. Dla tych którzy pojadą, czeka również udział w konferencji prasowej zespołu.

Przede wszystkim jednak będzie to wspaniała okazja do obserwacji na żywo w jak ekstremalnych warunkach pracuje olej w motocyklach na torze wyścigowym i jak duże znaczenie ma najnowsza technologia w jakiej powstaje olej, by sprostać takim wyzwaniom.

Po dniach pełnych wrażeń na torze uczestnicy wyjazdu będą mogli zrelaksować w podczas tradycyjnego morawskiego wieczoru połączonego z degustacją wina.

Firma Castrol zadba również o dojazd i powrót swoich klientów oraz zakwaterowanie w hotelu. Więcej informacji o promocji uzyskać można w dziale Obsługi Klienta Castrol pod numerem 22 582 65 44-45.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!