Nowy katalog układów klimatyzacji i chłodzenia Delphi

Redakcja, 14 czerwca 2017, 12:06

Firma Delphi Product & Service Solutions wydała nowy katalog klimatyzacji i układu chłodzenia silnika na rok 2017.

Katalog (numer publikacji S211/15) zawiera szczegółowe informacje na temat elementów klimatyzacji i układu chłodzenia silnika oferowanych przez Delphi dla popularnych modeli pojazdów w Europie i Azji, obejmując ponad 1 500 numerów katalogowych przeznaczonych do ponad 26 tys. zastosowań (marka/model/pojemność silnika). Katalog zawiera także informacje o ponad 165 nowych numerach części. Rozszerzona oferta obejmuje m.in. kabinowe filtry powietrza, sprężarki oraz skraplacze do popularnych modeli, takich jak Audi A3 (2012>), BMW 4 Series (2014>), Ford Fiesta (2012>), Mercedes A Class (2014>), czy Seat Ateca (2016>).

Katalog przedstawia także najnowsze technologie klimatyzacji samochodowej, zapewniające szybką i przyjazną dla środowiska wydajność chłodzenia. Części te oferują zmniejszone zużycie paliwa, redukcję emisji spalin, szybsze działanie i zwiększone bezpieczeństwo osób znajdujących się w pojeździe.

Katalog obejmuje nowości, pełne informacje o zastosowaniach wraz ze zdjęciami produktów i numerami OE, pozwalające na właściwy dobór poszukiwanych części. Pełną ofertę można znaleźć w TecDoc, dla którego Delphi jest certyfikowanym dostawcą danych „Klasy A”, jak również w internetowym katalogu Delphi, delphicat.com.

W ramach przygotowań do sezonu Delphi opracowało szereg nowych materiałów marketingowych w celu udostępnienia swoim klientom narzędzi i wiedzy specjalistycznej, by mogli oni w pełni skorzystać z tego szybko rozwijającego się segmentu rynku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

adik2 (27 lipca 2017, 11:41) ~ Muszę przyznać że szybko się rozwijacie. Ja mam katalogi sprzed 3 lat i widać postęp/

0 0 Odpowiedź