Ochrona kolan w warsztacie od Snickers Workwear

Redakcja, 8 czerwca 2017, 9:55

Praca w warsztacie samochodowym wymaga od fachowców częstego przebywania w pozycji klęczącej, co potrafi być męczące i dać w kość stawom kolanowym. Wówczas dobrze mieć ochronę, a taką właśnie dają wentylowane nakolanniki 9112 D3O® Lite™ od Snickers Workwear oraz spodnie robocze.

Nakolanniki 9112 D3O Lite™ od Snickers Workwear wykonano z miękkiego, a zarazem mocnego i odpornego na przecięcia tworzywa D3O®. Akcesoria odzieżowe zapewniają ochronę kolan przy zachowaniu komfortu termicznego.

Dzięki ergonomicznym, zakrzywionym kanalikom powietrznym ochraniacze indywidualnie dopasowują się do kształtu kolan, umożliwiając równomierne rozłożenie nacisku, a tym samym amortyzację podczas robót. Ich kształt zabezpiecza stawy przed urazami i sprawia, że wykonywanie zadań wymagających częstego klękania jest mniej męczące.

Nakolanniki 9112 D3O Lite™ – pasują do wszystkich spodni Snickers Workwear z system ochrony kolan KneeGuard™, który daje możliwość indywidualnego dostosowania ich pozycji. Jeśli połączyć nakolanniki w jeden zestaw z lekkimi spodniami roboczymi LiteWork 6206, nawet latem zachowamy komfort pracy.

„Oddychające” spodnie wykonano w technologii 37,5® – zapobiegającej nadmiernemu poceniu się. Rozwiązanie wykorzystuje osadzone we włóknie aktywne cząstki, które reagują na ciepło ciała, przechwytują i uwalniają opary wilgoci utrzymując komfortowy mikroklimat skóry.

Szybkoschnąca tkanina – wysycha do 5 razy szybciej niż tradycyjne materiały odprowadzające wilgoć – chłodzi skórę, zwiększając wydajność i komfort podczas ciężkiej pracy czy wysokich temperatur.

Lekko profilowane nogawki i rozciągliwy klin pozwalają na dopasowanie spodni do ciała i pełną swobodę ruchu podczas wykonywania zadań. Spodnie posiadają worki kieszeniowe z komorami na suwak, zamykane kieszenie oraz pętle na narzędzia. Dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów: od 44 do 64, w kolorach: czarnym, khaki i navy blue.

Komentarze

Brak komentarzy