Motocykle BMW za olej Kager

, 24 marca 2009, 0:00

20 marca 2009r. w Gdyni, w salonie BMW Fota Ltd odbyła się uroczystość wręczenia nagród, motocykli BMW zwycięzcom promocji „Z Kagerem po BMW”, którego organizatorem jest firma Fota SA.

Akcja promocyjna rozpoczęła się w październiku i trwała do końca grudnia 2008. Każdy, kto w tym czasie kupił olej Kager i zarejestrował swój udział w loterii, mógł uczestniczyć w losowaniu jednego z czterech motocykli marki BMW.
Co ważne, żeby wygrać motocykl, nie trzeba było robić wielkich zakupów. W losowaniu głównych nagród uczestniczyli bowiem wszyscy uczestnicy promocji. Oczywiście ci klienci, którzy nabywali większe ilości oleju Kager, zdobywali więcej punktów za zakupy, dzięki czemu ich szanse na wygraną rosły.

Kiedy specjalnie powołana komisja przeprowadziła losowanie nagród, okazało się, że motocykle BMW F800ST wygrali:

Leszek Nowacki – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Vita” z Drzycimia
Jan Toppa – Serwis Opon Gumiś z Rumi.

Natomiast motocykle BMW G650 Xcountry wylosowali:
Paweł Plata – Auto Brzoza Centrum z miejscowości Brzoza
Wojciech Strzewiczek – Mobil Klimat – Danico Sp. z o.o. z Katowic

Uroczystość przekazania nagród zwycięzcom odbyła się w salonie BMW, należącym do firmy Fota Ltd. Pan Bogdan Fota pogratulował laureatom promocji sukcesu i życzliwie przestrzegał przed niebezpieczeństwami, jakie wiążą się z jazdą motocyklem.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 marca 2009, 0:00 0 0

Widać że Fota to jednak slowna firma.
Takie motorki można było zdobyć.

Odpowiedz

Anonim, 24 marca 2009, 0:00 0 0

Tez mi osiągniecie - słowna firma :) zrobili promocje to musieli dać nagrody i tyle :) CO moze jeszcze po nózkach całować za to że sie z umowy wywiązali

Odpowiedz

Anonim, 24 marca 2009, 0:00 0 0

ale motory poprostu zajeb......ste

Odpowiedz

Anonim, 26 marca 2009, 0:00 0 0

nieoficjalnie dowiedziałem sie, ze Fota bankrutuje, ktoś wie coś na ten temat??

Odpowiedz

Anonim, 27 marca 2009, 0:00 0 0

Nie oficjalnie to ona bankrutuje od pół roku :) Sam jestem ciekaw czy wyciągną sie z tego dołka.

Odpowiedz

Anonim, 27 marca 2009, 0:00 0 0

może przejęcie polcaru?...

Odpowiedz

Anonim, 27 marca 2009, 0:00 0 0

Witam wszystkich zainteresowanych ostatnio rozsiewanymi plotkami na temat "fuzji"dwóch dystrybutorów zrzeszonych w SDCM.Każdy ma w życiu coś do zrobienia, jakąś misję, jakiś plan.Podczas ostatniego roku kiedy przyglądałem się- pelniąć funkcję Prezesa znanej firmy, sytuacji jaka dręczy Fotę postanowiłem wspólnie z moimi niedocenianymi współpracownikami pozyskanymi z innej znanej firmy - przejąć interesy Pana F i wykorzystać potencjał do realizacji największego wyzwania mojego życia - Przejęcia drodzy Państwo i zawładnięcia całością RYNKU., uwierzcię to się już dzieje....Moim planem i planem mojej firmy jest Fota, zrobimy z niej naprawdę potężną machinę, która po rewitalizacji zostanie wprawiona w ruch - a wprawiona w ruch przemiele wszystko co do niej wrzucimy - to jest moc, to skupisko mniejszych firm - oddziałów - które czekają tylko na ruch "góry", na przypływ kapitału i START - to będzie jak naciśnięcie guzika - ja myślę że dlatego jest tak głośno o Focie- bo się boicie - jak się połączą dwie poważne firmy w Polsce - wszyscy zbledną - rozstąpi się niebo - i pozostanie tylko jasność - jasność Foty .... i ........................ nas :) Pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz

Anonim, 27 marca 2009, 0:00 0 0

michalina mam nadzieję, że się kiedyś nasze drogi zejdą ponieważ i ja zrob wszystko by te inne firmy dowiedziały się że firma Fota jest górą a reszta to popierdułki oczywiście z małymi wyjątkami :) pozdro 1260

Odpowiedz

Anonim, 28 marca 2009, 0:00 0 0

Oni nie wąchali aby takie idiotyzmy wypowiadać trzeba używać twardych narkotyków i dostać kompletnego odlotu. Kolejny Batman polskiej motoryzacji i do tego w połaczeniu z Jankiem Kosem. Jak istnieje ( w co wątpię) firma w której jesteś prezesem to musi byc 1 osobowy oddział psychiatryczny. Miłej lektury i kolejnych marzeń w pokoju bez klamek - choć z rękami zawiązanymi z tyłu trudno się czyta i jak widać mysli.

Odpowiedz

Anonim, 28 marca 2009, 0:00 0 0

koleżanko...jeśli jeszcze tak mozna okreslic .....to nie sexmisia , ze naciszniesz przycisk i wyjdzie ci pigułka...a społeczność w moto nie da sie zresetować przyciskiem gdyż swój rozum mają...a napewno nie interesuje ich dyktatura....weż pigułkę..weż pigułkę...poczujesz się lepiej...mechanicy i sklepy nie dadza sie nabrać nawet jeśli to real w twoim swiecie gdyż nikt zupełnie nikt niechce mieszkac na drugiej białorusi byś dyktowała co ma być....to klient dyktuje...nawet jesli z cenami pojedziesz jak fota z zeszło rocznym kursem..to i tak nic nie zmieni gdyż klient nie gupol jak widzi to reaguje i nie ratuje na siłe to co nie do uratowania tylko trzyma się tych co mogą im zagwarantowac stabilnośc na lata i poczucie ze mozna na nich liczyć ...niech zyje nam demokracja i prawo rynku..wolnego....co do innych komentarzy ..mam prośbę zaprzestańcie juz pisania o tym ze kros bierze , woncha itp..bo jeszcze troche i będzie mozna stwierdzić, ze wszyscy co pisza i komentują cos biora...w takim razie wypisuje sie z tego klubu a pisanie niema dalszego sensu...gdyż nie jest wiarygodne i podparte argumentami i faktami a tylko wizja i wybujała wyobraznią podyktowaną odwagą ale pod wpływem środków...pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 28 marca 2009, 0:00 0 0

Michalina i Zenobiusz? co Wy wąchaliście? co to za fanatyzm? jaka machina? wiem jedno mała firma mały kłopot, duża firma duży kłopot! i taka jest Fota i taki ma kłopot!

Odpowiedz

Anonim, 29 marca 2009, 0:00 0 0

ładnie was pogrzało z tym bankructwem foty.
Szykuje się połączenie Foty z innym dużym dystrybutorem części poprzez wymianę akcji.
I to tyle w tym temacie

Odpowiedz

Anonim, 29 marca 2009, 0:00 0 0

Ciekawe z którym ?za wielu ich nie pozostało

Odpowiedz

Anonim, 29 marca 2009, 0:00 0 0

jeśli Jagoda zna się na temacie i wie o czym mówi to w przypadku wymiany akcji (nie udziałów) wchodzi w grę naprawdę mało firm ;-))

Odpowiedz

Anonim, 29 marca 2009, 0:00 0 0

Witamy Pana Prezesa Elitu - niezły nick - jeśli ktoś zna z imienia i nazwiska to pewnie mnie poprze :)

Odpowiedz