Żarówki Boscha w opakowaniach typu blister

, 18 marca 2009, 0:00

Nowa szata graficzna opakowań żarówek Bosch zapewnia łatwiejszy wybór odpowiedniego produktu. Obecny program żarówek Boscha w opakowaniach typu blister obejmuje 6 linii: Pure Light (dawniej Standard), Longlife Daytime (dawniej Daytime), Plus 30, Plus 50/60, Plus 50/60 Plus Life (dawniej Plus 50/60 Extralife) oraz Xenon Blue. Nazwa danej linii jest widoczna na opakowaniu, które otrzymało teraz nową, bardziej atrakcyjną szatę graficzną.

Dodatkowo, aby ułatwić klientom wybór odpowiedniej żarówki, na opakowaniach wprowadzono system oznakowania gwiazdkami trzech cech różnicujących dane linie żarówek: żywotności, zasięgu i jasności emitowanego światła.

Z opakowań zniknęły numery skrócone. Teraz kryterium wyszukiwania właściwej żarówki pozostał jej typ według normy ECE (np. H7), który został umieszczony w widocznym miejscu. Warto zaznaczyć, że nie zmieniły się numery zamówieniowe żarówek pakowanych w blistrach. Nowe numery zamówieniowe otrzymały jedynie produkty z linii Plus 50/60 Plus Life, ponieważ obecnie są pakowane w pojedyncze blistry.

Wszystkie żarówki Boscha spełniają kryteria jakości wyposażenia fabrycznego. Zapewniają prawidłowe pole światła i dokładną granicę światło-cień, co zapewnia komfort jazdy i bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Żarówki Boscha wyposażone są w filtry UV zabezpieczające reflektory przed matowieniem. Nie zawierają też szkodliwego dla środowiska ołowiu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 marca 2009, 0:00 0 0

wrócmy do etapu by firma była tylko dobra w jednym profilu jak sie kojazy bosch i wszystko mosz ...nie lepiej dobrze i na tym zarobić niż bigos ale taki ze nie daje zyć?

Odpowiedz