OSRAM na targach ProfiAuto Show 2017

, 2 czerwca 2017, 14:50

Zgodnie z tegorocznym hasłem targów ProfiAuto Show – Odkryj nowoczesną motoryzację, firma OSRAM, podczas imprezy w Katowicach, zaprezentuje niektóre ze swoich rozwiązań dla oświetlenia samochodowego.

Firma OSRAM mocno inwestuje w nowe, pionierskie technologie stosowane na pierwszym montażu w motoryzacji, takie jak LEDy, lasery i OLEDy. Na stoisku marki można będzie zobaczyć modele koncepcyjne prezentujące możliwości takich rozwiązań.

– W tym roku targi ProfiAuto Show odbywają się pod hasłem nowoczesnej motoryzacji. Nie mogło więc zabraknąć na nich naszego stoiska, z innowacyjnymi produktami, które nie tylko mogą poprawić bezpieczeństwo i komfort kierowcy, lecz także odgrywają ogromną rolę w wyglądzie pojazdu, nadając mu niepowtarzalny charakter. Nowoczesne technologie OSRAM, stosowane przez największych producentów pojazdów, wyznaczają trendy i nakreślają kierunki rozwoju oświetlenia samochodowego. Na targach chcemy przypomnieć o osiągnięciach w obszarze OEM i pokazać próbkę naszych możliwości – powiedziała Magdalena Bogusz, marketing menedżer w segmencie oświetlenia motoryzacyjnego marki OSRAM.

W Katowicach nie zabraknie także produktów przeznaczonych na rynek wtórny. Jednym z najnowszych, konsumenckich rozwiązań, zaprezentowanych na targach będzie retrofit świateł przednich do Volkswagena Golfa VI – reflektory LEDriving Xenarc. Pozwalają one zastąpić lampy halogenowe reflektorami ksenonowymi w zgodzie z obowiązującym prawem. Dodatkową zaletą produktu jest wyposażenie reflektorów w światła dzienne i kierunkowskazy oparte na technologii LED. To w pełni legalna modyfikacja samochodu, ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami i homologacjami.

Na stoisku można także zapoznać się z pełną ofertą lamp warsztatowych LEDinspect. Najnowsze portfolio obejmuje produkty LED zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do drobnych napraw w samochodzie. Lampy wyposażone są w trwałe diody o wysokiej mocy, dzięki czemu zapewniają optymalne oświetlenie w nawet najwęższych szczelinach i najtrudniej dostępnych miejscach. Dodatkową zaletą jest solidna konstrukcja, ergonomiczny kształt i obudowa odporna na zanieczyszczenia.

Od zeszłego roku wszystkie produkty motoryzacyjne OSRAM mają nowe kolory opakowań, przyporządkowane do stylu jazdy i oczekiwań kierowców związanych z oświetleniem. Wszystko po to, by ułatwić kierowcom wybór odpowiedniego produktu, zgodnego z własnymi preferencjami. Podczas ProfiAuto Show odwiedzający będą mogli zapoznać się z aktualnymi wzorami opakowań i wybrać najlepsze dla nich źródła światła o różnych właściwościach.

Część stoiska poświęcona będzie marce Neolux, należącej do firmy OSRAM, która w tym roku świętuje swoje 90-lecie istnienia. Rodzina tych samochodowych źródeł światła to dobry wybór dla kierowców, szukających ekonomicznych zamienników dla oferty znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości. Neolux to szeroka gama od żarówek halogenowych i pomocniczych, poprzez lampy ksenonowe aż po retrofity LED.

Komentarze

Brak komentarzy