Części do instalacji LPG w Inter Cars

, 11 marca 2009, 0:00

Rynek instalacji LPG przeżywa czasy szybkiego rozwoju, pojawiają się nowe rozwiązania techniczne i innowacyjne konstrukcje. Inter Cars śledzi te zmiany, wprowadzając do oferty najlepsze sprawdzone konstrukcje.

Nowy wtryskiwacz LPG Magic Jet

Firma Inter Cars S.A prezentuje nowość – listwę wtryskową Magic-Jet czeskiej firmy HL Propan. Oferowany produkt jest alternatywą dla znanych już wtryskiwaczy Rail i Valtek, które występowały w dwóch specyfikacjach technicznych 1 i 3 Ohm. Stosowanie wtryskiwaczy HL Propan wyeliminuje potrzebę dobierania wtryskiwaczy w zależności od parametrów układu wtryskowego samochodu. Wtryskiwacze posiadają rezystancję 2 Ohm oraz szybkość działania pozwalającą na zastosowanie w wymagających samochodach spełniających normę emisji spalin EURO-4. Podłączenie elektryczne realizowane jest identyczną wtyczką jak we wtryskiwaczach Rail. Wtryskiwacze Magic-Jet będą dostępne zarówno w kompletach z instalacją 4Gas jak i jako część zamienna.

STAG 200 – jakość za konkurencyjną cenę

Jako uzupełnienie oferty 4Gas, instalacji, która zyskała uznanie serwisów zarówno w kraju jak i za granicą, Inter Cars zdecydował się na wprowadzenie produktu będącego doskonałą alternatywą dla samochodów o mniej wyśrubowanych normach emisji spalin. Jest nią STAG 200 produkowany przez Białostocką firmę AC S.A. Instalacja obsługuje samochody z emisją spalin Euro-2 i Euro-3 i dostępna jest w wersji 4-cylindrowej. Zastosowanie wtryskiwaczy Rail o rezystancji 3 Ohm daje gwarancję dużych przebiegów, a przyjazna w programowaniu elektronika sprawia, że programowanie jest szybkie i nie wymaga wprowadzania czasochłonnych korekt.
Indeksy zaczynają się od LPG WEG-SMP…np. LPG WEG-SMP4000-110

Produkty dostępne są w sieci sklepów Inter Cars S.A. na terenie całego kraju.
Adresy sklepów na stronie internetowej www.intercars.com.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

Ale są przecież i inne buble typu HART.KAGER,MAXGEAR,KRAFT, nie tylko ta firma robi głównie kasę na sprzedawanym złomie w zbliżonych cenach do markowych produktów, więć to kupujący nie powinni dawać im zarobić na tym szmelcu niech jeszcze sami wybudują i otworzą własne warsztaty w których będą montować w/w "CZĘŚĆI"!??? Ciekawe jak długo będą mieć klijentów?

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

Czy to kolejny bubel jaki wprowadza Firma Inter Cars ? Już dość tej Firmy jest brendów - 4MAX, 4GAS, LAUBER, które są wątpliwej jakości i kandydują do miana "BUBLA MOTORYZACYJNEGO" Jaka będzie cena produktów, czy też tak bardzo wysoka jak na inne produkty ?!

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

Hart, Kager, Maxgear i Kraft są nieporównywalnie wyższej jakości niż 4Max. Szczególnie Hart i Kager, które są najlepszymi brendami.. Domniemywam, że jesteś z branży więc poowinieneś o tym wiedzieć...

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

Sukces brendu na Polskim rynku to zasługa sklepów które chcą kupować coraz taniej i taniej.
Z drugiej strony są klienci których po prostu nie stać na części OE i szukają tańszych zamienników do swoich 6 czy 15 letnich aut. Nie wiem czy byś kolego posiadając passata b5 wartego 12 tys wsadził do niego zawieszenie lemiego za ponad 2 klocki.
Jak kolega wspomniał wyżej są dostawcy brendu który się nadaje nie wymieniając z nazwy i jest IC ze swoim złomem a reasumując temat brendu bez popytu nie ma podaży.

Odpowiedz

Anonim, 14 marca 2009, 0:00 0 0

Kolega pewnie wciska wszystkim HARTA i KAGERA mówiąc, że to super markowe części! Ja bym się wstydził to wszystko sprzedawać biednemu klientowi który ma właśnie takiego passata ponieważ to właśnie jego nie stać na kupowanie takich właśnie brendów MADE IN NIEWIADOMOCO, a firmy które to importują i pakują w swoje "markowe" opakowania nastawiły się tymi brendami tylko na zyski z wysokiej sprzedaży nie dbając o klienta który wyrzuca swoje ciężko zarobione pieniądze w błoto po czym za kilkanaście dni i tak musi kupić kolejną i tak właśnie nigdy nie będzie go stać na lepszy samochód bo wciąż będzie kupował w/w produkty do swego starego grata.
Kup raz a porządnie nie przepłacaj i nie daj się ograbiać przez firmy w których liczy się tylko wysokość sprzedaży i zysk, a nie człowiek i jego dobro.
Popyt jest dlatego, iż nasi świetni mechanicy wciskają to coś swoim klientom jako super części, ponieważ też muszą się dorobić tylko czemu nie własnym kosztem i uczciwością?
Życzę wszyskim powodzenia w dobijaniu takim złomem plaków i polski!(szczególnie "Do TOM"-więcej takich jak ty będziemy żyć jak na śmietniku)

Odpowiedz