NEXUS w strukturach FIGIEFA

Witold Hańczka, 7 czerwca 2017, 14:54

Grupa zakupowa Nexus Automotive zostanie członkiem Międzynarodowej Federacji Niezależnych Dystrybutorów Motoryzacyjnych – FIGIEFA. Decyzję przegłosowano podczas walnego zgromadzenia zarządu federacji.

FIGIEFA jest organizacją reprezentującą niezależny rynek motoryzacyjny na szczeblu międzynarodowym. Jej zadaniem jest współpraca z instytucjami Unii Europejskiej, w celu dbania o interesy firm związanych z produkcją i dystrybucją części oraz akcesoriów motoryzacyjnych.

Międzynarodowa grupa zakupowa Nexus Automotive International istnieje od 1 stycznia 2014 r. Jej rozwój od samego początku jest niezwykle dynamiczny. Grupa zrzesza dystrybutorów z Europy, Azji, Ameryki i Afryki. Jej biura znajdują się w Paryżu, Dubaju, Sao Paulo i Johannesburgu.

Współpraca FIGIEFA oraz Nexusa z pewnością przyczyni się do wzrostu znaczenia reprezentacji niezależnego rynku motoryzacyjnego w kręgach politycznych i biznesowych.

Więcej szczegółów na temat współpracy podjętej przez organizacje podamy już wkrótce.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zenek (19 czerwca 2017, 22:25) ~ Taaaaaaa, dla mnie szok. Kolejna grupa w grupie a potem MN grupa Rhiag....Alpha 5 i kupią Fotę......jak nic!

1 0 Odpowiedź