Nowy cennik Expomu Kwidzyn

, 11 marca 2009, 0:00

W połowie lutego 2009r. firma Expom Kwidzyn wprowadziła kolejne obniżki cen swoich produktów. Tym razem zmianie uległy ceny części do samochodów osobowych. Niektóre z nich sięgają aż 43%.

Jest to kolejna już obniżka cen w tym roku. Expom Kwidzyn jest polskim producentem rozruszników i alternatorów do pojazdów mechanicznych. Ponadto, firma od wielu lat specjalizuje się w profesjonalnej ich regeneracji. Jej udział w tym segmencie rynku to ponad 15%. Ponadto, już od 13 lat firma jest członkiem organizacji APRA (Automotive Parts Remanufacturers Association), skupiającej czołowych na światowym rynku dostawców części regenerowanych.

Alternatory i rozruszniki regenerowane w firmie Expom Kwidzyn charakteryzują się nowoczesną technologią wykonania, spełniającą najwyższe standardy producenta pierwotnego oraz normy ISO 9001:2000. Poddawane są ponadto wielostopniowej weryfikacji przydatności i kontroli jakości oraz objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Ponieważ firma Expom Kwidzyn stawia przede wszystkim na jakość regenerowanych przez siebie produktów, każda część przechodzi drobiazgową kontrolę techniczną na urządzeniach o najwyższych standardach światowych. Regeneracja przebiega w warunkach fabrycznych a końcowy montaż odbywa się w rygorystycznych warunkach, jak u producenta pierwotnego.

Pełna oferta produktów Expom Kwidzyn, zawierająca już ponad 2500 referencji dostępna jest w sieci sprzedaży Fota S.A.

Więcej informacji na stronie www.fota.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!