AUTOMOTIVE DIAMONDS – specjalna akcja podczas ProfiAuto Show 2017

Redakcja, 31 maja 2017, 23:33

Automotive Diamonds to zrzeszający liczne grono partnerów program lojalnościowy dla warsztatów na niezależnym rynku części zamiennych. Zasady działania programu są naprawdę proste – po dokonaniu rejestracji warsztaty zdobywają punkty (Diamenty) za zakup produktów pochodzących od zrzeszonych programem firm. Punkty te mogą być następnie wymieniane na szereg atrakcyjnych nagród do warsztatu lub domu.

W ramach specjalnej akcji promocyjnej każdy warsztat, który dołączy do programu podczas targów ProfiAuto Show 2017 otrzyma na start 250 Diamentów!

Dodatkowe 250 Diamentów umożliwia szybsze zdobycie wybranej nagrody, na przykład: walizki narzędziowej Brüder Mannesmann, grilla marki Weber, tostera marki Philips czy jednej z wielu innych atrakcyjnych nagród.

– Program „automotive Diamonds” rozwija się prężnie. Codziennie dołączają do niego nowe warsztaty, a kolejni partnerzy podejmują z nami współpracę. Dzięki obszernej grupie produktów i łączonym korzyściom, wspólnie z naszymi partnerami przyczyniamy się do rozwoju i umacniania rynku części zamiennych, nagradzając warsztaty za ich lojalność wobec wiodących producentów wyposażenia oryginalnego (OE) – wyjaśnia Bahar Sabet, rzeczniczka „automotive Diamonds”.

Do grona partnerów „automotive Diamonds” należą: TRW; Gates Europe; Philips Automotive Lighting i Sogefi Group z markami: PURFLUX, CoopersFiaam, FRAM® i SOGEFI Pro.

Szczegóły na temat programu dostępne na: www.automotivediamonds.com

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Igltokz (7 czerwca 2017, 16:16) ~ Fajnie w tym programie jest to że punkty nie mają ważności

0 0 Odpowiedź