Kolejne nowości w asortymencie GeParts

, 17 lutego 2009, 0:00

Firma GeParts wprowadziła ponad 160 nowych referencji z linii towarowych OYO i JPN. Są to m.in: filtry powietrza, kopułki aparatu zapłonowego, palce rozdzielacza, pompy wody (NPW) oraz krzyżaki wału napędowego.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lutego 2009, 0:00 0 0

co to za firma wogóle jest?

Odpowiedz

Anonim, 19 lutego 2009, 0:00 0 0

Firma z W-wy. Zajmują się tylko japońszczyzną. Goście są nieźli, logistykę załatwia im chyba Moto-Profil i to całkiem dobra rekomendacja :) Fajny katalog mają na CD.

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2009, 0:00 0 0

moto profil tez zapragnÄ?Ĺ? miec swojego azjate, lecz niestety czas tej firemki dobiego koĹ?ca ......

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2009, 0:00 0 0

Kolego o nicku ..... piszesz takie bzdury ze az szkoda czytac... Działają i trzymają sie dobrze kolego tak to jest u nas w polsce aby do......lić "sąsiadowi" a nic w temacie chłopaki robia swoje i chwała im za to..

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2009, 0:00 0 0

Ja przed podpisaniem umowy dilerskiej z Geparts widziałem ich wyniki finansowe - życzyłbym innym szczekaczom choć w 10% równie dobrych a w styczniu poszli jeszcze bardziej do przodu. Dziś w Azji liczy się tylko Geparts oraz coraz mniej IC - Hipol to przegrana spółeczka bez kadry ponoć wszyscy starzy pracownicy pouciekali z tonącego okrętu siedzą tam teraz ludzie ze Stenmontu i będą robili Azję buuuuaaaaa, kupił ich IP i(tylko po co ???) ich już nie ma, Saga jak zawsze oblizuje ogon na końcu stawki choć i tak jest lepsza od Hipola o jakies 200%. Co zrobić wystarczy porównać oferty tych firm żeby szybko dokonać właściwego wyboru upadający Hipol bez towaru Saga z brakiem rozwoju IC ze swoją zadufaną polityką czy Geparts normanie podchodzący do tematu z dobrą ofertą.

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2009, 0:00 0 0

"wyniki finansowe " he he , a gdzie takie można pooglądać ???? trzeba przyznać że kadra MotoProfilu , przepraszam GeParts tak ładnie się utożsamia z własnym pracodawcą .... to nie we wszystkich firmach tak wygląda ,szkoda ze to za mało

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2009, 0:00 0 0

Proszę nie komentować słów flustratów - Geparts ma się b. dobrze a konkurencja jak widać powyżej ....
Wyniki finansowe jakby kolega miał troszkę oleju w głowie to by wiedział, że można sprawdzić i nawet "pooglądać"

Odpowiedz

Anonim, 3 marca 2009, 0:00 0 0

A gdzie można zobaczyć te wyniki????????? Może na giełdzie już się znalazł tylko nie zarejestrowaliśmy tego faktu????????????????????!!!!!!!!!! :):)

Odpowiedz

Anonim, 3 marca 2009, 0:00 0 0

kolego może na swojej stronie opublikowali :)he he he

Odpowiedz