Kolejne nowości w asortymencie GeParts

, 17 lutego 2009, 0:00

Firma GeParts wprowadziła ponad 160 nowych referencji z linii towarowych OYO i JPN. Są to m.in: filtry powietrza, kopułki aparatu zapłonowego, palce rozdzielacza, pompy wody (NPW) oraz krzyżaki wału napędowego.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lutego 2009, 0:00 0 0

co to za firma wogóle jest?

Odpowiedz

Anonim, 19 lutego 2009, 0:00 0 0

Firma z W-wy. Zajmują się tylko japońszczyzną. Goście są nieźli, logistykę załatwia im chyba Moto-Profil i to całkiem dobra rekomendacja :) Fajny katalog mają na CD.

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2009, 0:00 0 0

moto profil tez zapragnÄ?Ĺ? miec swojego azjate, lecz niestety czas tej firemki dobiego koĹ?ca ......

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2009, 0:00 0 0

Kolego o nicku ..... piszesz takie bzdury ze az szkoda czytac... Działają i trzymają sie dobrze kolego tak to jest u nas w polsce aby do......lić "sąsiadowi" a nic w temacie chłopaki robia swoje i chwała im za to..

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2009, 0:00 0 0

Ja przed podpisaniem umowy dilerskiej z Geparts widziałem ich wyniki finansowe - życzyłbym innym szczekaczom choć w 10% równie dobrych a w styczniu poszli jeszcze bardziej do przodu. Dziś w Azji liczy się tylko Geparts oraz coraz mniej IC - Hipol to przegrana spółeczka bez kadry ponoć wszyscy starzy pracownicy pouciekali z tonącego okrętu siedzą tam teraz ludzie ze Stenmontu i będą robili Azję buuuuaaaaa, kupił ich IP i(tylko po co ???) ich już nie ma, Saga jak zawsze oblizuje ogon na końcu stawki choć i tak jest lepsza od Hipola o jakies 200%. Co zrobić wystarczy porównać oferty tych firm żeby szybko dokonać właściwego wyboru upadający Hipol bez towaru Saga z brakiem rozwoju IC ze swoją zadufaną polityką czy Geparts normanie podchodzący do tematu z dobrą ofertą.

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2009, 0:00 0 0

"wyniki finansowe " he he , a gdzie takie można pooglądać ???? trzeba przyznać że kadra MotoProfilu , przepraszam GeParts tak ładnie się utożsamia z własnym pracodawcą .... to nie we wszystkich firmach tak wygląda ,szkoda ze to za mało

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2009, 0:00 0 0

Proszę nie komentować słów flustratów - Geparts ma się b. dobrze a konkurencja jak widać powyżej ....
Wyniki finansowe jakby kolega miał troszkę oleju w głowie to by wiedział, że można sprawdzić i nawet "pooglądać"

Odpowiedz

Anonim, 3 marca 2009, 0:00 0 0

A gdzie można zobaczyć te wyniki????????? Może na giełdzie już się znalazł tylko nie zarejestrowaliśmy tego faktu????????????????????!!!!!!!!!! :):)

Odpowiedz

Anonim, 3 marca 2009, 0:00 0 0

kolego może na swojej stronie opublikowali :)he he he

Odpowiedz