Żarówki Kraft – nowość w ofercie Inter-Team

, 10 lutego 2009, 0:00

Wraz z rozwojem technologii w branży motoryzacyjnej firmy produkujące źródła światła w samochodach prześcigają się nad udoskonaleniem swoich produktów. Dzięki temu powstają żarówki o coraz lepszych parametrach, które wytwarzają więcej światła, poprawia to nasze bezpieczeństwo a ich żywotność jest sukcesywnie przedłużana, co obniża częstotliwość ich wymiany. 
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i kierując się chęcią dalszego rozwoju marki Kraft w Polsce firma Inter-Team wprowadziła do swojej oferty żarówki samochodowe tej właśnie marki.

W żarówach zastosowano filtr UV, który zapobiega matowieniu odbłyśnika i szkła reflektora. Jest to szczególnie istotna cecha, ponieważ w wyniku promieniowania UV reflektory zostają uszkodzone nieodwracalnie, przez co pogarsza jakość ich świecenia (nawet o 30 proc. w ciągu jednego sezonu). Producenci samochodów zastrzegają sobie nawet prawo do odebrania gwarancji w przypadku stosowania żarówek bez filtra UV w reflektorach poliwęglanowych.


Oferta żarówek samochodowych marki Kraft obejmuje najpopularniejsze referencje. Jest to około 50 pozycji zarówno żarówek reflektorowych, wskaźnikowych jak i oświetlenia dodatkowego. Wszystkie pozycje są już dostępne w całej sieci sprzedaży Inter-Team. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 lutego 2009, 0:00 0 0

cudowne, wspaniałe, doskonałe żarówki w kororowe pudełeczko i ogólnie cacy :)))))))

Odpowiedz