Nowe rozwiązania diagnostyczne Delphi

, 10 lutego 2009, 0:00

Delphi poszerza swoja ofertę rozwiązań dla diagnostyki wprowadzając na rynek nowe, wysoko wydajne rozwiązania. Niezależnie od tego, która platformę wybierzemy (PDA, Ultra-Mobile PC czy Tablet PC), Delphi umożliwi stacjom obsługi poprawę wyników a tym samym zwiększenie ilości diagnozowanych samochodów.

Urządzenie DS100E to najbardziej kompaktowy system służący do diagnostyki samochodowej oferowany przez Delphi – zachowuje nadal swój format PDA i obecnie posiada również platformę PC najnowszej generacji, umożliwiającą obecnie jeszcze lepszą komunikację (za pośrednictwem sieci Wi-fi i systemu Bluetooth) oraz zwiększoną pojemność pamięci. Ekran TFT (Thin-Film Transistor) zapewnia lepszy kontrast i większą jasność, umożliwiając optymalny odczyt.

Aby zaoferować rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego indywidualnego klienta, Delphi zainstalowało w swoich urządzeniach oprogramowanie, kompatybilne z platformą UMPC (Ultra-Mobile PC). Urządzenie jest wyposażone w 7-calowy, wysoko kontrastowy ekran (dwukrotnie większy niż ekran kieszonkowych komputerów PC) i w trakcie pracy może być trzymane w jednej ręce przez technika.

Charakterystyka techniczna urządzenia potwierdza jego zaawansowane możliwości. Twardy dysk o pojemności 60 GB umożliwia klientom na zainstalowanie ich własnego oprogramowania – zgodnie z ich potrzebami, wprowadzenie dodatkowych danych technicznych oraz zainstalowanie najnowocześniejszych akcesoriów audio i video – tak aby zaspokoić gusty osób chcących posiadać najnowsze gadżety.

Nowa platforma UMPC może zostać zainstalowana jako wyposażenie zestawu DS350E lub DS500E. Delphi unowocześniło również przenośny Tablet PC, sprzedawany wraz z tymi zestawami.

Wykorzystując jeden z tych dwóch urządzeń ręcznych, klienci posiadający dostęp Wi-Fi będą w stanie załadować aktualizacje oprogramowania bezpośrednio z Internetu, a tym samym jako pierwsi będą mogli korzystać z najnowszych informacji.

Nowy tablet PC jest wyposażony w ekran o wymiarach 12,1 cala, znacznie większy niż poprzednia wersja i wykorzystuje technologię „View Anywhere”. Teraz klienci będą w stanie wyraźnie odczytać dane wyświetlane na ekranie, niezależnie od kąta patrzenia i natężenia światła w pomieszczeniu.

Odporna na zniszczenie obudowa wykonana ze stopów magnezu została dodatkowo wzmocniona poprzez zastosowanie osłony niepodatnej na uderzenia i opryskanie płynami eksploatacyjnymi, więc w efekcie powstało urządzenie wyjątkowo wytrzymałe. Ulepszony procesor komputera i ogólne możliwości urządzenia pozwalaja na jego wykorzystanie w codziennej profesjonalnej działalności stacji obsługi.

Wykorzystanie urządzeń diagnostycznych przez niezależne stacje obsługi stało się w dzisiejszych czasach praktycznie obowiązkowe. Dzięki szerokiej ofercie, Delphi umożliwia swoim klientom wykonywanie wszelkiego rodzaju operacji diagnostycznych: począwszy od tak zwanej „obsługi tradycyjnej” polegającej na odczytywaniu kodów błędu i resetowaniu systemów, resetowaniu kontrolek deski rozdzielczej, wczytywanie rzeczywistych danych, uruchamianie wyłączników, itp. aż do wykonywania skomplikowanych napraw systemowych, do których wykorzystywane są urządzenia pomiarowe, takie jak multimetr czy oscyloskop.

Każda z nowych platform oferowanych przez Delphi dostarcza nowinek technicznych, które umożliwiają każdemu z klientów znalezienie w ofercie firmy urządzenia, które będzie spełniać jego indywidualne wymagania. Wszystkie urządzenia diagnostyczne Delphi są wyposażone w oprogramowanie odpowiednie do obsługi 85% europejskiego parku pojazdów – 27 tysiecy wersji pochodzących od 45 producentów. Pomimo swojego zaawansowanego oprogramowania i uznanej niezawodności, urządzenia te są również dobrze znane ze względu na łatwość ich używania.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!