Nowości Moto-Profil

, 3 lutego 2009, 0:00

Moto-Profil wprowadził do swojej oferty nowe produkty marki RTS. Ponadto firma otrzymała kolejną w tym roku nagrodę – Diament miesięcznika Forbes. Moto-Profil zajął 5 miejsce na liście najbardziej wartościowych firm w województwie śląskim.

Nowe produkty RTS w Moto-Profil

Oferta handlowa firmy Moto-Profil powiększyła się o kolejne referencje marki RTS. W ofercie dostępne są: końcówki drążka kierowniczego, drążki kierownicze, wahacze, sworznie wahaczy oraz łączniki stabilizatora do zastosowania w samochodach marki: Opel, VW, Peugeot, Toyota, Nissan, Mercedes oraz Land Rover.

Diament Forbesa dla Moto-Profil

Firma Moto-Profil została uhonorowana tytułem „Diament Forbesa”. Analitycy i eksperci wywiadowi gospodarczej Dun&Bradstreet, współtworzący coroczny ranking, zaliczyli Moto-Profil do firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W tym roku Moto-Profil zajął 5. miejsce wśród firm w województwie śląskim i 52. miejsce wśród dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w skali ogólnopolskiej. Wynik ten jest konsekwencją bardzo udanego roku spółki.

Ranking „Diamenty Forbesa” to lista najbardziej wartościowych firm na polskim rynku i jednocześnie posiadających potencjał do stałego zwiększania tej wartości. Lista powstaje przy współpracy z firmą Dun&Bradstreet Polska, która zgromadziła dane o podmiotach gospodarczych, które złożyły w terminie raporty finansowe do KRS w 2008 roku. Metoda wyznaczania wartości spółek jest połączeniem metody majątkowej i dochodowej. Na ostatecznej liście znalazły się firmy, które w ciągu trzech lat osiągnęły największy wzrost wartości. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!