Zaktualizowany katalog Gates

, 3 lutego 2009, 0:00

Firma Gates wydała nową edycję „Katalogu układów napędowych dla samochodów osobowych i lekkich dostawczych” poszerzoną o 245 nowych pozycji. Wersja na rok 2009 zawiera szeroką gamę narzędzi do obsługi paskowych układów napędowych. 

„Katalog układów napędowych” obejmuje kompletne dane zastosowań dla pasków, zestawów, napinaczy i innych komponentów paskowych układów napędowych. Ponadto, zawiera także szeroką gamę narzędzi. Coraz bardziej wyrafinowane układy napędowe powodują, iż koniecznością stało się posiadanie specjalistycznych narzędzi do ich dalszej obsługi. Firma Gates oferuje ponad 30 narzędzi dedykowanych do konkretnych silników. Informacje na temat ich doboru umieszczono w dziale zastosowań.

Kolejnym udogodnieniem jest umieszczenie odnośników do biuletynów technicznych firmy Gates, które zawierają porady i wskazówki montażowe. Informacje te dotyczą zarówno konkretnych silników jak i zagadnień bardziej ogólnych. Opracowano je z myślą o profesjonalistach, aby wymiana elementów przenoszenia napędu przebiegała właściwie. Szereg biuletynów Gates dostępnych jest w 10 językach. Podczas sprawdzania numeru danej części zamiennej w katalogu Gates mechanik od razu uzyskuje informacje dotyczące dostępności materiałów technicznych.

Aby jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie produktów, kompletny katalog wraz z najbardziej dokładnymi i aktualnymi informacjami dostępny jest także w wersji online na stronie www.gatesautocat.com. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!