Zimowe promocje na oryginały w Auto-Elements

, 3 lutego 2009, 0:00

W hurtowni Auto-Elements z Katowic styczeń i luty 2009 to okres atrakcyjnych promocji na wiele oryginalnych części karoserii do 4 marek: Citroen, Nissan, Toyota i Seat.

Hurtownia dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie części nadwoziowych oraz siecią dostawców części oryginalnych w Europie i korzystając ze stosowanych tam w okresie zimy promocji może zaoferować teraz bardzo atrakcyjne ceny swoim polskim klientom.

Auto-Elements obok szerokiej oferty tanich części alternatywnych dostarcza także części oryginalne, które są niezbędne do wykonania wielu napraw – np. drzwi, tylne klapy czy błotniki. Hurtownia realizuje dostawy „oryginałów” do wszystkich marek aut, a największe obroty roczne odnotowuje dla marek Volkswagen-Audi, Skoda i Fiat.

Na terenie województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego dostawy do warsztatów realizowane są głównie własnym transportem hurtowni, a w innych województwach firmą kurierską.

Więcej informacji pod numerem telefonu 032-20-00-800 lub na www.element.com.pl 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 7 lutego 2009, 0:00 0 0

Kurs euro wali mocno w górę, wszystkie blachy drożeją w Edpol i BHMD.
Nie warto od nich brac towaru.
Teraz oryginały zaczynają być tańsze nawet te od dealerów.
Ciekawe co dalej bedzie?

Odpowiedz

Anonim, 8 lutego 2009, 0:00 0 0

Ja już dawno w bhmd nie kupuję.

Odpowiedz