Shell Helix Dobrą Marką 2017

, 9 maja 2017, 11:44

Marka Shell Helix została wyróżniona prestiżowym tytułem DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii oleje silnikowe. To siódma nagroda przyznana w Polsce olejom wyprodukowanym w Technologii Shell PurePlus przez konsumentów i ekspertów branżowych w ciągu trzech lat.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych i rozwojowych marek na polskim rynku. Podstawą do wyróżnienia są m.in. pozycje rynkowe poszczególnych marek, ich progres, jakość oferowanych produktów lub usług czy stopień zaufania konsumentów oraz klientów.

– Dziękujemy wszystkich konsumentom za zaufanie, które jest naszą główną motywacją do ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości naszych produktów. Oleje silnikowe Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dostępnych obecnie na polskim rynku. Jesteśmy dumni, że ich najwyższa jakość jest doceniana nie tylko  przez specjalistów branżowych – podsumował Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Oleje Shell Helix zostały wprowadzone na rynek na początku 2014 roku. To co je wyróżnia, to technologia produkcji. Oleje Shell Helix Ultra zostały wyprodukowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu Technologii Shell PurePlus.

Do tej pory oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione siedmioma prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych. Oprócz tytułu „DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” są to: „Innowacja 2014 Roku”, godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014”, certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality”, „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015” oraz ,,Laur Konsumenta TOP MARKA 2016”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!